Lifechip.pl

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Morze ALLAHA

Morze ALLAHA 3 lata 11 miesiąc temu #51

• eljasz
  • eljasz Avatar
  • Ekspert
  • Oklaski: 0
Morze ALLAHA

Nowy postprzez eljasz » niedziela, 2 maja 2010, 17:13
Gdzie nasze życie ucieka? na drobnych, jałowych czynnościach, których symulację wrzuca System aby odciągnąć cię od poszukiwania Wiedzy.

Kim lub Czym jest System nazywany przeze mnie ENIGMą Ziemi? to właśnie Władca Chwał rozmawiający z Jezusem.
fragment mojego Wykładu:
" tu mamy przykład rozmowy Szatana z Jezusem, który obiecuje mu dać władzę nad Chwałami, nad Ciężkim, „Dam ci tę całą władzę i chwałę ich, ponieważ została mi przekazana,…” Łuk.4,6; Mat.4,8; (powinno być tłumaczone "Chwały ich", gdyż jaką sławę mieli ci biedni ludzie?). Kontrola nad Chwałami, którą otrzymał Szatan, to kontrola nad Mocą i urzeczywistnianiem myśli."

Rozwiązanie:
System ponownie objawił swoje zamiary, których celem jest ściągnięcie dla siebie nowych wyznawców, w zbliżającym się nowym czasie potrzebuje bardziej inteligentniejszych niż obecnych zwanych wyznawcami Allaha - mahometanami od nazwy Mahometa, tego co usłyszał objawienie Systemu

Czy poznałeś już książkę pod tytułem „Księga wiedzy” - dostępna w internecie opisująca objawienia na terenie Turcji,
NIE radziłbym Ci czytać całości, bo możesz zostać przez Allaha połknięty, ale poniższy
fragment ilustruje doskonale zawarty przekaz.

CENTRUM UNIWERSALNEGO
ZJEDNOCZENIA
UNIA BRATERSTWA ŚWIATA
&
WZNIOSŁA FUNDACJA MEVLANA
UNIA BRATERSTWA ŚWIATA

10. UNIWERSA ZOSTANĄ ZWINIĘTE – RUNĄ SYSTEMY
WSZYSTKO ZAKOŃCZONE ZOSTANIE W JEDYNYM

"I Całkowita Całość Wymiaru Egzystencji ALLAHA, która do dziś włączona była
jako Siła, która Was szkoliła, opuści Was i przejmie nadzór Nieznanych Wymiarów
Egzystencjalnych, i będzie je również szkolić, tak samo jak On szkolił Was.
Wszelkość – Nicość – Nieistnienie są Skalami Ewolucji, zaprojektowanymi
Wam, abyście w procesach czasu osiągnęli zaawansowane Wymiary Energii. Odtąd
ci, którzy osiągną te Skale, są od Nas, z Systemu i oni też, każdy z osobna są w
swych Konstytucjach Systemem. ALLAH jest Porządkiem i ON też jest Systemem.
ON jest Uniwersalnym Kompitur (w języku tureckim oznacza Komputer). Podaje się
to Wam do Wiadomości.
SYSTEM
Adnotacja: Proszę nie mylcie pojęcia Kompitur z komputerami, które znacie.
Pomyślcie o tym słowie, kodując je i Rozwikłajcie je. To znaczy, w następujący sposób:
KOM – PI – TUR. Potem wyjaśnimy Wam wszystko w bardziej zrozumiały sposób,
bardziej otwarcie (Odpowiednio do Waszych Poziomów Świadomości)."

"Wasza Planeta, która stworzy innego i dużo Silniejszego Człowieka
zaawansowanych Programów, utworzy całkiem inne Całości niż Gürze BETA. I
wszystkie one, każda z osobna nosić będą Potencjał ALLAHA.
Zgodnie z Zarządzeniem Cyrkulacji włączone zostaną najpierw Człowiek –
potem Allah – i jeszcze później Siła. Nie mylcie i nie męczcie Waszych Umysłów nimi
teraz. Ponieważ po Wymiarach Całości BETA, Wy także przyjdziecie na tą Planetę i
w ten sposób stworzycie tutaj na nowo Cywilizacje. Podaje się to Wam do
Wiadomości.
SYSTEM
Adnotacja:
Siła = Energia Złotego Wymiaru Atlantyńczyków.
Nieznana Siła = Nieznana Siła tej Siły w Ludzkiej Całości."

tu koniec fragmentu i
okazuje się, że System już nabył wielu i nawet osób polskojęzycznych, chrześcijan, gdyż jak widać przetłumaczyli dokładnie i namawiają do wstąpienia w ich szeregi.

Re: Morze ALLAHA
Pismo zapowiedziało: Ew. Łukasza 21 (25) Będą znaki na słońcu, księżycu i gwiazdach, a na ziemi trwoga narodów „bezradnych wobec szumu morza i jego nawałnicy." w innych tłumaczeniach "zostanie bezradni wobec..."
jakie – czyje działania bezpośrednio w tej chwili oddziałują na ludzi należy rozpatrywać wyłącznie indywidualnie gdyż czynników jest wiele. I wypadki z mówiącymi głosami i ogólne trendy wychowawcze np. psychologii czy powszechne działania w poszczególnych społeczeństwach, rewolucje
- wszystkie te zdarzenia są odrębne ale prowadzą do jednego – zagłady.
Zostanie ten kto posiada wiedzę o mechanizmach i będzie się mógł przed ich nawałem bronić. O powiązaniu Szatana (co to jest) z Morzem wyjaśnione w Wykładzie i powyżej w temacie. jest Szatan indywidualny i Szatan zbiorowy, jeśli odpowiednio wysterujesz swojego, bo masz na to wpływ wtedy suma może wpłynąć na tego zbiorowego czyli Morze.

post Jona

Przepraszam jesli moje pytanie mija się z tematem ,ale zapytam .

W internecie mozna przeczytac wiele wypowiedzi na temat IHVH ,jako Boga sadystycznego np
Mnie oswiecilo, gdy zrozumialam kim jest bog Starego Testamentu. Trzeba tylko spojrzec na dokonania tego boga obiektywnie i zobaczymy to co zobaczyl Richard Dawkins, ktorego zacytuje:

"Bóg Starego Testamentu to chyba jeden z najmniej sympatycznych bohaterów literackich: zawistny (i dumny z tego), małostkowy i niesprawiedliwy typ, z manią na punkcie kontrolowania innych i niezdolny do wybaczania, mściwy i żądny krwi zwolennik czystek etnicznych, mizogin, homofob i rasista, dzieciobójca o
skłonnościach ludobójczych (oraz morderca własnych dzieci przy okazji), nieznośny megaloman, kapryśny i złośliwy tyran."

(Z ksiazki "Bóg urojony")
(2) Zazdrosnym i mszczącym się Bogiem jest Pan; mścicielem jest Pan i Władcą [pełnym] gniewu; Pan mści się nad swymi wrogami i długo się gniewa na swoich nieprzyjaciół.

Nahum 1, 2-8
Kto ? JHVH? Chyba żartujesz ! Z nim jak pokazuje historia biblijna nie możesz być niczego pewien, a już najmniej tego że jest jakimś kochającym ojcem
.
A my się dziwimy Stalinowi i Hitlerowi. W końcu mieli świetnego nauczyciela.
Ja tylko współczuję tamtym ludziom, gdyż Hitler uległ takiej samej demagogii jak Żydzi. Myśmy też mieli okazję poznać co to znaczy "naród wybrany".
Współczuję tamtym ludziom, bo mieli okazję zaznać"miłosierdzia"JHWH, rozpaczliwie bronili swojej niepodległości, prawa do życia i do prawa do samostanowienia. Napadnięto ich i postąpiono z nimi w ohydny sposób. Dziś takie coś nazywamy zbrodnią przeciw ludzkości. Nazywam i nazywać będę to po imieniu. JHWH to zbrodniarz i niech będzie sobie kim chce. Nie mam dla niego usprawiedliwienia, tak jak nie mam dla innych zbrodniarzy.
Relatywizm moralny JHWH jest straszny. W zasadzie interpretuje przez siebie ustanowione prawo jak mu wygodnie.
Trafiłem na takie słowa księdza Mesliera:

Najpotworniejsze zaś jest to, że prawo tego nędznego narodu żydowskiego nakazywało także składać ludzi w ofierze. Barbarzyńcy..., którzy ułożyli to okropne prawo, nakazywali bezlitośnie pozbawiać życia każdego, kto był ofiarowany Bogu żydowskiemu nazywanemu Adonai.
Zgodnie z tym ohydnym nakazem Jefte poświęcił własną córkę, a Abraham chciał uśmiercić własnego syna (...)
Niegdyś w początkach swej egzystencji narody dzikie, okrutne i prowadzące ustawiczne wojny czciły pod różnymi imionami jakiegoś Boga odpowiadającego ich pojęciom, to znaczy Boga okrutnego, drapieżnego, interesownego, żądnego krwi. We wszystkich religiach świata spotykamy Boga zbrojnych zastępów, Boga zawistnego, Boga mściwego, Boga zagłady, Boga, który upodobał sobie rzeź i którego czciciele uważają za swój obowiązek dogadzanie tym jego zamiłowaniom. Składa mu się w ofierze jagnięta, byki, dzieci, ludzi, heretyków, niewiernych, królów, całe narody."

Wiem,że się niektórym narażę, ale powiem bez ogródek słowami prof.Kołakowskiego:
niektórzy z was są strasznymi"lizusami". Jestem ciekaw na co liczycie?
że taki JHWH da wam życie wieczne i będzie za to lizusostwo darzył szacunkiem?
Kim jest IHVH
,czy
jest mylony z Allahem ?
jak
reagowac na takich rozmówców ?

Kilka miesięcy temu,mówiłam do kogoś znajomego ,że coś dziwnego sie dzieje z ludźmi i komuś bardzo na tym zależy żeby odciągnąć ludzi od ....?
Właśnie od czego ,coś się za tym kryje ,że w taki sposób zabawia sie ludzi byle tylko nie zaczęli się zastanawiać ?

..
Czy to znaczy ,ze SYSTEM to Morze wiadomości -ze to ten o którym mówimy szatan ?
Allah=szatan ?

proszę może ktoś rozwinie temat ?

jona napisał:
Mnie oswiecilo, gdy zrozumialam kim jest bog Starego Testamentu[/quote:3fgi6v6x]
chyba cię raczej ZAćMIŁO, żeby wyjaśnienia szukać u takiego degenerata. on jest przykładem działania Boga Sprawiedliwego i Miłosiernego, bo dał mu możliwość naprawienia swoich grzechów pozwalając się przynajmniej w takiej formie wcielić - kaleki. licząc, że tenże zrozumie swoje bluźnierstwo przeciw NIEMU.
ale on z tego nie skorzystał i nadal twierdzi, że Bóg nie istnieje.

przytaczasz wypowiedzi osób, które nigdy nie czytały Pisma, a tylko bazują na obiegowych wycinkach z niego interpretując zupełnie mylnie tylko wybrane fragmenty.
dla mnie jest Bogiem sprawiedliwym i dobrym, bo za zło karze a za dobro wynagradza.
karze za składnie ofiar INNYM bogom, za świątynki na wzgórzach, za ołtarzyki kadzidlane itd. i niszczy narody które nie rozumieją, że JEDEN JEST BÓG czyli tych którzy przekraczają pierwsze przykazania z dekalogu.
a takim społeczeństwem stało się każde pod przywództwem obecnego kościoła chrześcijańskiego, który wynalazł sobie JAKIEGOś
boga.

dodam jeszcze najważniejszą uwagę, że trzeba wiedzieć czym jest śmierć czyli określić czy się jest neuronami czy może innego rodzaju Procesorem.
jak dałaś przykład w innym wątku dotyczącym zabijania przez pewną stronę internetową, a rzeczywistości jest wiele takich sposobów, to Bóg JHWH musi przecież w jakiś sposób wyeliminować takie świadomości - ludzi, czyli nakazywać ich zabijanie w sferze materialnej. "każdą czarownicę, czarownika usuniesz ze swojej społeczności" (zabijesz!)

Mnie oswiecilo, gdy zrozumialam kim jest bog Starego Testamentu
chyba cię raczej ZAćMIŁO, żeby wyjaśnienia szukać u takiego degenerata. on jest przykładem działania Boga Sprawiedliwego i Miłosiernego, bo dał mu możliwość naprawienia swoich grzechów pozwalając się przynajmniej w takiej formie wcielić - kaleki. licząc, że tenże zrozumie swoje bluźnierstwo przeciw NIEMU.
ale on z tego nie skorzystał i nadal twierdzi, że Bóg nie istnieje.

przytaczasz wypowiedzi osób, które nigdy nie czytały Pisma, a tylko bazują na obiegowych wycinkach z niego interpretując zupełnie mylnie tylko wybrane fragmenty.
dla mnie jest Bogiem sprawiedliwym i dobrym, bo za zło karze a za dobro wynagradza.
karze za składnie ofiar INNYM bogom, za świątynki na wzgórzach, za ołtarzyki kadzidlane itd. i niszczy narody które nie rozumieją, że JEDEN JEST BÓG czyli tych którzy przekraczają pierwsze przykazania z dekalogu.
a takim społeczeństwem stało się każde pod przywództwem obecnego kościoła chrześcijańskiego, który wynalazł sobie JAKIEGOś boga.

dodam jeszcze najważniejszą uwagę, że trzeba wiedzieć czym jest śmierć czyli określić czy się jest neuronami czy może innego rodzaju Procesorem.
jak dałaś przykład w innym wątku dotyczącym zabijania przez pewną stronę internetową, a rzeczywistości jest wiele takich sposobów, to Bóg JHWH musi przecież w jakiś sposób wyeliminować takie świadomości - ludzi, czyli nakazywać ich zabijanie w sferze materialnej. "każdą czarownicę, czarownika usuniesz ze swojej społeczności" (zabijesz!)

Eliaszu chyba pomyliłes ,Richard Dawkinsa i Stephena Hawking\'a

ten pierwszy nie przebiera w słowach i bluznierstwach
o Bogu ST a mimo to popatrz
nic mu nie dolega jest zdrowy sprawny fiz
- jak to sie ma
dlaczego Hawking za zaprzeczanie w istnienie Boga ,miałby doznac az
takiego sądu ?

Richard Dawkins bezkompromisowo odpowiada na pytanie

Richard Dawkins dostaje baty

Bóg ST jest najprawdopodobniej najbardziej nieprzyjemną postacią w starożytnej fikcji literackiej.
zazdrosny i dumny z tego ,niesprawiedliwy nieprzebaczający dziwoląg
mściwy i żadny krwii uciskający rózne grupy etniczne.
Antyfeministyczny homogob i rasista ,infantylny ludobójca synobójca nieznośny megalomańsi,sadomasochistyczny i rozkapryszony wrogo nastawiony tyran .
.
Bóg, Wszechświat i Wszystko Inne (4/4) PL

"God, Universe And EveryThing Else"
Jest to debata Stephena Hawking\'a, Carl\'a Sagan\'a oraz Arthur\'a C.Clarke\'a wydana zaraz po wydaniu książki Hawking\'a "Krótka Historia Czasu"

"www.gadu-gadu.pl/stephen-hawking-bog-moz...e-nie-jest-niezbedny
Stephen Hawking: Bóg może istnieć, ale nie jest niezbędny
.
Jeden z najwybitniejszych współcześnie fizyków , Stephen Hawking, pojawił się ostatnio na antenie CNN w programie "Larry King Live" i mówił o swojej książce, "The Grand Design". Stwierdza w niej, że do powstania wszechświata Bóg nie jest wcale potrzebny.

Bóg może istnieć, ale nauka może wytłumaczyć wszechświat bez potrzeby odwoływania się do Stwórcy -
powiedział 68-letni Stephen Hawking w piątkowym "Larry King Live" na antenie CNN.
Niestety ,przytoczyłam fragmenty wypowiedzi osób które
czytały i czytają Pismo .
Takie boje toczą sie na wielu forach
wyglada to ja inwazja obcych ...
Co więcej bluzniąc IHVH
i mówi ,ze prawdziwy Bóg jest miłością i nie ma nic wspólnego z tym ze ST .
Toczy sie walka o samo Imie IHVH , twierdza ze to imie jest zafałszowane
-
ze powinno byc inne ,ale nie mówia jakie ?

obydwaj nadają na jednej fali, a reszta beczy jak stado baranów idące ku przepaści słowami:
"źle śmie uczynił garncarzu - powiedział garnek do swego twórcy"..
ze wstępu przytoczę - "naukowcy swoimi doświadczeniami udowadniają jedynie kreację życia bez udziału Boga", czyli chcą udowodnić, że wszystko co jest stworzone zrobiło się same z chaosu, kupy kamieni.

niezaleznatelewizja.pl/2014/09/nauka-i-t...age-1/#comment-34627
jest pewna dyskusja i użytkownik -
alladyn pisze: 21 września 2014 o 20:13

"Z księgi wiedzy wynika, że ciała fizyczne to biologiczne komputery.
Allach to serwer zarządzany przez jakąś tam radę. Celem jest osiągniecie siódmego stopnia mocy – siła boska, co pozwoli wykroczyć poza system Allacha. Z Allachem czyli serwerem połączeni jesteśmy srebrnymi sznurami, które są opisywane w dalekich podróżach Moonroa. Kanały służą do podłączeń bezpośrednich do takich serwerów, jak Allach czy Miasto Orin u Zbigniewa Popko. Na mój gust to agenda nowego porządku świata kryje się za tą księgą. Tu mówią żeby na planie ziemskim nie oddawać się pasjom czy gonitwie za zasługami odznaczeniami i medalami, a sami promują system progów, egzaminów i nagród. W technologii oczywiście całkowite Tabu, choć sami mają technologie wyprzedzające nas o eony lat ziemskich. Wg mnie szukają idealnych niewolników, którzy dobrowolnie oddadzą się jakimś niejasnym misjom."
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Time to create page: 0.260 seconds

Copyright © 2014 Lifechip.pl