Kopuły chroniące życie

  • eljasz
  • Autor
  • Gość
  • Gość
1 rok 3 miesiąc temu - 1 rok 3 miesiąc temu #9 przez eljasz
Kopuły chroniące życie was created by eljasz
Kopuły chroniące życie

www.inquisitr.com/1744781/rare-ice-halo-...s-in-new-mexico-sky/

zjawisko przedstawia Chwały jako Kopuły ochronne dla tworzenia życia. jedynie w takim środowisku żyje człowiek, na Ziemi i nie tylko, ale na każdym kawałku materii poruszającym się w kosmosie. inteligentne urządzenia z różnymi poziomami egzystencji.
tęcza jest zawsze tylko wycinkiem przekroju Chwały powstającej w aerozolu podświetlanych kropelek wody.
tzw. podwójne Słońce jest zjawiskiem świecenia Jednego Słońca znajdującego się dokładnie za Kopułą, a poboczne światła są "ślizgającymi" się rozszczepionymi promieniami po obrzeżach Kopuły.

komentarz ze strony
zmianynaziemi.pl/wiadomosc/niezwykle-hal...wane-w-nowym-meksyku

"Niezwykle rzadki przypadek halo słonecznego miał miejsce w zeszły piątek w Nowym Meksyku w Stanach Zjednoczonych. Pojawienie się tego zjawiska optycznego poprzedziło nadejście fali arktycznych mrozów.
Fenomen miał miejsce w okolicy miasteczka Red River. Nietypowe łuki i dodatkowe efekty świetlne to skutek obecności w atmosferze kryształków lodu wchodzących w interakcję z silnym źródłem światła, jakim jest Słońce.
Kryształki działają w takich sytuacjach jak pryzmaty wywołując niesamowity efekt optyczny. Zwykle można zobaczyć jeden okrągły pierścień światła, ale tym razem był on maksymalnie zwielokrotniony, co sprawiało wrażenie spektakularnej aureoli dla naszej dziennej gwiazdy."
ochłodzenie spowodowało wzmocnienie warstw osłonowych, które w zasadzie w wyższych wysokościach są wykonane z lodu. doświadczenie wskazuje że ich zniszczenie w tzw. HARP (co opisałem) spowodowało dziurę i opad zimnego powietrza z jeszcze wyższych warstw.

drugie zdjęcie - wizja życia na Marsie w opowiadaniu jednego z uczestników budowy koloni dla ziemian, był na ten temat art. w intern.

słońca poboczne - wyjaśninie, słońce pierwotne, główne znajduje się dokładnie z tyłu Kopuły i jest przymglone, obrazsztuczny rzutowany na przód Chwały, natomiast poboczne są wynikiem "ślizgania się" promienia słońca tylnego po obżerzach Kopuły.


Kopuły chroniące życie 2 lata 6 miesiąc temu
Gość Ostoja

Portret Chwały wyakcentowany w fotograficznym ujęciu z poziomu ziemi ostrzeżenie śle o strukturach nadziemskich uwarunkowań. W poszczególnych grupach ośrodków naukowych akcent położony na swobodne ujawnianie zapisu, jest to jednak, tak jak w łanach pszenicznych zapisu piktogramów, Informacja znacząca. Komunikat o Chwale jest Zwiastunem o przenikaniu Programu docelowego . Piktogramy to matematycznie wyciśnięty wzór Pamięci Bożej. Bóg przemawia o odnowę przymierza, o odnalezienie Boga w nas, nie gdzieś daleko, lecz Boga w nas, Boga w człowieku. Przemawia poprzez łany zbóż i znaki na niebie. Każdy ze wzorów w łanach zbóż, jak i znak na niebie nową głosi pieśń miłości dla Ziemi ku przetrwaniu jej na czas ziszczeń wydobycia miłości z ludzkich wnętrz, serc, dusz, zachowań itp. Im groźniejszy termin splotu wydarzeń na ziemi, tym łagodniejszy wzór tworzy Pamięć Boża wyciskając miłośnie na niej – w chlebie – w łanach zbóż i w znakach na niebie owoc miłości miłosiernej ku przetrwaniu jej. Są to kojące Znaki dla Matki Ziemi ku wzmożeniu wysiłku przetrwania.
W świecie jest wiele troski o opisy, dociekania i in. akcenty, a sam stan umysłów nie poszerza się przez przeglądanie zdjęć, lecz przemianę życia. Cokolwiek umieszczane jest powinno znaleźć odpowiedni opis twórczy, a nie samą informację o zaistnieniu zjawiska czy zastraszaniu.
Z Pamięci Bożej spływają sygnały ku ulepszaniu świata, a nade wszystko ku ujawnieniu się Boga w człowieku. Spływają i spływać będą informacje ku przemianie ludzkich serc, należy otworzyć serca na Obecność Boga w nas. Wydobywać będą się z Pamięci Bożej sygnały ku ulepszeniu świata. Najważniejsze - szukać znaków w sercach i w umysłach.

Na stronach internetowych ukazywane są wielorakie teksty i zdjęcia mające wydźwięk ponadczasowości, jest w tym też wiele manipulacji nimi, zamiast ludzi przestrzegać tworzy się programy zastraszania.


c.d. Chwała - Ciężki

UNREAD_POSTprzez eljasz » środa, 1 sierpnia 2012, 09:10

Chciałbym nawiązać do tematu Chwały i przedstawić opis wynikły z przeżyć, doznać jakie towarzyszyły dość długiej podróży pomiędzy granicami północną i południową Polski. Będzie to wyjaśnienie przyczyn wypadków samochodowych w pewnych szczególnych punktach dróg zwanych „czarnymi punktami”, które z punktu widzenia kierowcy raczej powinny się nazywać „białymi p.” gdyż padające silne światło oślepia i nie pozwala dalej jechać w wyznaczonym
kierunku.


Temat rozpoczęty 9 miesiąc 19 godzin temu przez Ostoja


„Przejście z Chwały do Chwały nie odbywa się na zasadzie przekazywania - jest systematycznym informowaniem o nadarzającej się TU i TERAZ Fazie.
Faza to zespół pierwotnych zasilań elektromagnetyczną strukturą myśli. Myśli jawią się z włókien Procesora i uaktywniają System indukcji zwarty z "nośnością ptasich piór" czyli lekkością podejmowania i aktualizowania stanu. Wzrost ciśnienia osmotycznego w połowie przejazdu z miejscowości do miejscowości występuje u osób wrażliwych na dotyk Chwały, inni odczuwają
wzmożoną cyrkulację poprzez przeguby rąk, czoło i stopy. Wykorzystane to powinno być jako fizycznie dostrzegalny drogowskaz. Pojawiający się napis na granicy poszczególnych miejscowości informuje nie tylko o tym, iż opuszczamy i wjeżdżamy w nowe sioło, ale że zostaliśmy w połowie drogi między nimi, czyli Chwałami, przekazani w system spirytualny na zasadzie świętych dotknięć uaktywniających Fazę danego miejsca. Osoby wrażliwe, podlegające pod Zespół Patriarchalny odczuć są w stanie przepływ Fazy. Należy pamiętać w podróży o aktualizowaniu myślą : "jestem w tej i tej miejscowości i wjeżdżam do następnej", tym sposobem uaktywniamy się po stronie przejęcia zasobu Wiedzy - Informacji lśniącej w Chwale tej i następnej. Lekkość przepływu wówczas następuje i nie chwieje się "horyzont" nad kierowcą. Dotyczy to podróżujących samochodem, a zwłaszcza ciężkim typem pojazdu, jak i tych, którzy brawurą przekraczają prędkość. Podróż pociągiem zmienia układ, Centralna Chwała komunikuje poszczególne o zapisie : "tu - tam", wówczas to "welony" Chwał lekko niosą Informację. Samolot jest konstrukcją wysokoprężną. Zdarzać mogą się "wklęsłości", wówczas to System Operacyjny podsuwa dane. W każdej podróży przedstawić należy się Ojcu Niebieskiemu określając trakt i cel, wówczas to następuje aktualizacja trasy i akceptacja. Po podróży podziękować i wykonać znak krzyża (przeżegnać się).


Co do krzyży przydrożnych


Krzyż- figura własność niczyja. Jak mała chmurka niebo zasnuwa, tak krzyż - figura , przydrożny znak, jawi się chmurką, rzuca cień "tu i tam". Cień "Tu" ostrzega : " wierz, iż z prochu powstałeś i w proch się obrócisz".
Ostrzeżenie. Chwała omija znak "Tam" - Cień męki, cień wiadomości ..... , jest to Niewytłumaczalny, w sensie stanu doświadczania zmian, akcent. Widząc krzyż przydrożny przyjąć należy jako przywołanie : "Oto jestem w Bogu, z Bogiem i dla Boga. Amen" Nie lekceważyć, szacunek wnieść. Program w nim zapisany jest zawsze tożsamy z męką Chrystusa. Tak podejmowany i szanowany nie zaniża, ani nie blokuje przepływu Chwały.”

Kopuły chroniące życie 1 rok 8 miesiąc temu

eljasz

pojawił się niezwykle ciekawy temat
niezaleznatelewizja.pl/2015/11/alternews-13-11-2015/

dotyczy odkrycia pewnej kopuły w Karpatach rumuńskich - BUCEGI.
czym jest?
- TO CHWAŁA !!
inaczej Ciężki lub z języka oryginalnego KABOD
treści zawarte na forum i w moim Wykładzie - książce są właśnie wynikiem otrzymania wiedzy z takiej STRUKTURY znajdującej się na terenie Polski.
nie opisywałem wyglądu wnętrza, ale mogę potwierdzić, że wygląd jest podobny do opisanego.
skupiałem się na otrzymywanych informacjach, które potem rozwinąłem i przetłumaczyłem na zrozumiały język społeczeństwa.
nie technika Bogów jest istotna tylko działania człowieka TERAZ I TUTAJ w celu osiągnięcia poziomu zrozumienia swej Boskości i dotarcia do swojej Chwały i jej otwarcia, a o tym decydują czyny i przestrzeganie Prawa.


i następna część prelekcji. jak na razie jest to tłumaczenie "na gorąco".

vimeo.com/146489018

daserwachendervalkyrjar.wordpress.com/20...-der-bucegi-berge-i/

stateofthenation2012.com/?p=22112

2011r. również próbowałem temat przedstawić na stronach janusz zagóski jednak brak było zainteresowania
pozostały jednak archiwalne zapisy.

niezaleznatelewizja.pl/2011/09/janusz-zagorski-2011-09-04/
- audycja z dn. 2011.09.04

niezaleznatelewizja.pl/2012/04/janusz-za...-page-1/#comment-785

- zapowiedź na początku, a potem został wyemitowany mój wykład mniej więcej na 40 min przed końcem.
Kopuły chroniące życie 1 rok 8 miesiąc temu

Wspinacz

Obejrzałem to sobie i przeczytałem te wszystkie linki i odnośniki , które są pod tym filmem. Tak prawdę mówiąc to jest mało informacji na ten temat. Tak jakby było tylko jedno źródło, przeciek informacji na ten temat i wszyscy to nadmuchują i eksplorują do granic.

O tym terminali w Iraku czytałem już dawno temu, że to był jeden z głównych powodów ataku amerykanów… .W Tybecie podejrzewa się od dawna , że jest sieć tuneli i jakaś struktura podziemna, to samo na Antarktydzie… .

O złocie mono atomowym pisałeś już 15 lat temu więc też nie jest to niespodzianka.

Ciekawa jest informacja o samej Chwale, jej budowie, zabezpieczeniach i o osobie, która to wszystko wyłączyła (ten rumuński jasnowidz).

Tylko za bardzo nie rozumiem dlaczego on miał jakąś kompatybilność z tą Chwałą, bo myślałem że Chwała jest indywidualna, że każdy jest w Chwale, a nie że Chwała stoi pusta i może każdy teoretycznie do niej wejść. Prędzej gdybyś nie określił tego jako Chwała, myślałbym , że to jakaś jedna z kilku enigm ziemskich przez którą muszą przejść Informacje żeby się tu zmaterializować. Stąd komputery, stąd te holograficzne ekrany, stąd te możliwości sprawdzania struktury dna różnych ras, krzyżowanie i sprawdzanie kompatybilności, itp. Itd.

Te tunele wychodzące z tej komory też potwierdzał by że to enigma, lub jakaś forma przejściowa pomiędzy informacją a materią, gdzie meldują się różne rasy zasiedlające i potem się rozchodzą poprzez tunele i terminale w różne obszary swojego bytowania czy egzystencji czy przeznaczenia.

Tak mi się oczywiście tylko wydaje, ale ja to analizuje tylko na podstawie dostępnych mi informacji, a ty masz na to wgląd z innego poziomu, widzisz pewnie więcej.

Ewidentnie są portale rozsiane po ziemi, są tunele łączące podziemny świat, są ci którzy o tym wiedzą i sterują tak historią i teraźniejszością ludzkości żeby trzymać ludzi w ciemnocie i zniewoleniu… .

Jeżeli to jest prawda, że Watykan, USa i Rumunia podpisały taki pakt o milczeniu, to pomimo wszystko setki jak nie tysiące ludzi o tym i tak wie… . Nie da się tego tak zamieść pod dywan. Ten balon zmowy (wrzód) kiedyś pęknie z wielkim hukiem. Gdy ludzie dowiedzą się kim naprawdę są, skąd pochodzą i jakie jest ich przeznaczenie wszystko będzie już inne niż do tej pory. To tak jak wzięcie tabletki odsłaniającej miraż matrixa… .

Gdyby to była Chwała to podejrzewam , że ten jasnowidz jej właścicielem, dlatego miał kody dostępu… .

Powiedz mi jak to naprawdę tam wygląda z twojego punktu widzenia. Interesuje mnie jeszcze taka sprawa, czy ty dałbyś radę dostać się do środka takiego urządzenia i przejść przez te wszystkie zapory energetyczne?

Tam jest jeszcze taka uwaga, że zgodnie ze strategią dezinformacji , służby wywiadowcze pozwalają na kontrolowany przeciek informacji do społeczeństwa, żeby w razie jakiegoś wycieku danych wyśmiać wszystko i przenieść uwagę ,że to cytowanie obrazów z filmów sf. Jest już film który dokładnie bazuje na informacjach konkretnie z tego odkrycia. Podobno sala kontroli na statku obcych z tego filmu jest dokładnym odwzorowaniem tego co w tej komorze. Film się nazywa Prometeusz, widziałeś go?

Pozdrawiam
Kopuły chroniące życie 1 rok 7 miesiąc temu

eljasz

chyba poświęciłem zbyt dużo czasu na podróży w innych przestrzeni co odwróciło moją uwagę w kierunku doniesień na Ziemi, gdzie jak widać już rozpatrywano zagadnienie od kilku lat.
wracając do sprawy wyjaśnię kilka zjawisk w tym obszarze obserwowanych.
USA czyli żydzi przypadkowo odkryli obiekt gdyż oni szukali i szukają zawsze "Arki Przymierza", która ma jednak wiele podobieństwa w głównych mechanizmach.
materializacja Kopuły - Chwały powinna przekonać tych niedowiarków co nie potrafili uwierzyć, przyjąć na wiarę, że cywilizacja na Ziemi powstała dzięki ingerencji Inteligencji zewnętrznej, która cały czas kontroluje sytuację. Kopuła jest częścią wielkiego Systemu sterowania działającego na wszechobecną Energię Kształtu.
Główna centrala Ziemi nazywa się Enigma ale to jednie rodzaj Chwały, która w zależności od funkcji nosi różne nazwy dla rozpoznania.
wejście do tej odkrytej umożliwiał Ta świadomość, która w niej przyleciała. kiedyś posiadała ciało o olbrzymim szkielet odkopanym w pobliżu.
gdy zużyło się te duże ciało świadomość wielokrotnie brała w posiadanie różne ziemski ciała i przeżywała normalne życie społeczne przez wiele tysiącleci. świadomość musiała wyhamować swoje wibracje do stanu ogólnego.
przede wszystkim nikt nie zastanawia się na jakiej technologi oparty jest system przetwarzania informacji w tych wszystkich urządzeniach, czy to chipy krzemowe?
oczywiście zawsze to element opisywany na tej stronie jako LIFECHIP.
wzór jest podstawowy i następnie powielany w różnej konfiguracji działając zawsze na tą samą Energię Kształtu.
wielokrotnie fantazja "pisarzy" wyprzedza rzeczywistość co może być niezrozumiałe i nierealne, lecz właśnie niektórym osobom są objawiane obrazy przeszłości decydujące o przyszłości tutaj w tej przestrzeni.
czy mógłbym otworzyć Chwałę? - każda ma swoją załogę i jej członkowie mają kody dostępu w pamięci świadomości reakcja automatyczna.

taka Chwała znajduje się również pod wawelem dając odpowiednie namiary swoimi częstotliwościami, a ten mityczny smok (widziany obraz) był świadomością który przybyła pojazdem. również w rejonie góry Ślęży był taki obiekt.

penetrując dalej dostępne opisy niektóre są jedynie błędną interpretacją np. kwestia białego proszku, ale są i ciekawe opisy np. z życia Jezusa i wątku jego śmierci omawianego z innej perspektywy czyli technicznej. ciemne chmury po jego ukrzyżowaniu są efektem działania Chwały - błyskawice, a rozdarcie zasłony świątyni dotyczy otwarcia ekranu na niebie, tego na którym wyświetlane są wszystkie obrazy tzw. kosmosu.


Chmura-bańka - Chwała

UNREAD_POST przez eljasz » środa, 21 września 2011, 18:35


Chmura-bańka.
chmura banka Przeglądane 1588 razywiadomosci.dziennik.pl/nauka/artykuly/35...bie-nad-pekinem.html

„Zdjęcia chmury-bańki natychmiast znalazły się w sieci i stały się przedmiotem gorącej dyskusji. Dziwne zjawisko na niebie nad Pekinem i okolicami obserwowali też badacze z planetarium w chińskiej stolicy. Okazało się, że chmura się zmienia - powiększa się, a jednocześnie staje się jakby cieńsza. Wszystko trwało mniej niż 15 minut.
Zdaniem ekspertów, chmura-bańka była prawdopodobnie zjawiskiem naturalnym. Sądząc z obserwacji, znajdowała się setki mil od Pekinu.Wielu internautów komentujących nietypowe zjawisko, utrzymuje, że podobne chmury były widziane w prowincjach Shenyang, Shanxi i Zhejiang.”

w komentarzu:
dlaczego powstała? Para wodna skropli się tylko w odpowiednio niskiej temperaturze i zazwyczaj taka panuje na odpowiedniej wysokości w położeniu poziomym, stąd znane rodzaje chmur. Jednak para wodna może się skroplić również w wyniku miejscowego obniżeniem ciśnienia co też powoduje obniżenia temp.
I z takim zjawiskiem mamy do czynienia gdyż jest to obserwacja powstawania nowego obiektu takiego samego w jaki żyjemy - Chwały, tylko mniejszego znajdującego się wewnątrz tego dużego. Na forum (Nerka - BAńKA post eljasz » niedziela, 27 czerwca 2010, 08:56Nie tylko ty żyjesz w bańce, pęcherzu, kuli ale każdy człowiek.)
były tematy dotyczące tęczy w olbrzymich wymiarach (najczęściej) i również małych osobistych. Tęcza właśnie powstanie na krawędziach takich kopuł.
Pompowanie kopuły spowodowało pobieranie powietrza z zewnątrz poprzez powierzchnię i spadek ciśnienia.
Co teraz będzie się działo z obiektem. Będzie zasiedlany czyli te świadomości, które mają zostać, dalej się rozwijać zostaną przeniesione do wnętrza, a zewnętrzna powłoka pójdzie do otwarcia i zniszczenia życia.
Są miejsca gdzie warunki pogodowe umożliwiają takie obserwacje natomiast tworzenie się nowych kopuł przebiega wszędzie z mniejszym lub większym nasileniem. Otwarcie zewnętrznej obserwujemy gdy wchodzi powietrze o olbrzymiej sile czyli tzw. trąba powietrzna lub podobnie.


Re: Chmura-bańka - Chwała

UNREAD_POSTprzez eljasz » niedziela, 25 września 2011, 18:26

Idąc dalej tropem mojej myśli, że może jeszcze gdzieś znajdziemy ślady dziwnych zjawisk opartych na skraplaniu się wody w obszarach zmniejszanego ciśnienia lub występującego pola elektromagnetycznego odnalazłem następujące zjawiska. Mówię również o polu elekt. gdyż np. zwykła chmura burzowa jest z nim szczególnie związana jednak być może jest to obszar chaotycznego pola, a nie kontrolowanego.
Wrzucają hasło „Very strange clouds” - otrzymałem kilka przykładów;– okrąg, obraz jednego z pierścieni.... re=related - skręcona pępowina jak gdyby następowało przepompowywanie powietrza w inne obszary odległe kilkaset kilometrów


... re=related - podłużne chmury, przewody łączące krańce ziemi, kontynentu służące do sterowania.

Zapraszam do poszukiwań, napisz, powiadom.
Poniżej zamieszczam zdjęcie które było podpisane mniej więcej w ten sposób, że jeśli ktokolwiek w górach zobaczy taki cień swojego ciała, poświatę to jego śmierć jest blisko lub jest to ostrzeżenie przed nią. Zapewne jest to wynik już dokonanych obserwacji. Nie zadając pytania (bo tradycyjne odpowiedzi nie otrzymam)„ w jaki sposób można wytłumaczyć ten fakt i przedstawione zjawisko?” - wyjaśnię, że ten ktoś doszedł do końca, do szczytu kopuły i jeśli nadal będzie szedł, nie reagując na strzeżenie, przekroczy, przebije jej powierzchnię i przechodząc do innej przestrzeni jako świadomość zostanie wyłączony z tej sieci zostawiając ciało.
www.dziennik.pl/grafika/304536,7 ... anchorFoto - poświata, tęczaposwiata w gorach Przeglądane 1569 razyRe: Chmura-bańka - Chwała

UNREAD_POSTprzez eljasz » piątek, 30 września 2011, 19:37

Czy można zobaczy, dowiedzieć się co się dzieje w takiej nowej „kopule” Chwały? w zasadzie w normalnych warunkach jest to niemożliwe, jednak przypomniałem sobie, że niedawno słuchałem ciekawego opowiadania na temat spotkania niby z UFO i opisów ze środka tego dziwnego obiektu.
Na stronie
niezaleznatelewizja.pl/2011/09/janusz-zagorski-2011-09-04/

W archiwum znajduje się audycja z dn. 2011.09.04 (dość długi materiał) i tam mniej więcej w środku opowiada uczestnik tego zjawiska, które odbyło się na górze św. Anny koło Opola. Opisuje m.in. zatrzymanie czasu oraz „Oka” (źrenice, mówi oczy), które wypełniały pomieszczenie i przemieszczały się. Nie mógł w tym czasie nic wiedzieć o Procesorach jakie opisuję w swoim wykładzie.


Re: Chmura-bańka - Chwała

UNREAD_POSTprzez eljasz » piątek, 14 października 2011, 09:08


Pod likami na dole znajdą się zdjęcia asteroidy „Vesta” i przyglądając się zaznaczanemu obszarowi (zdjęcie na dole) zauważyłem problem, który dość trudno wytłumaczyć obowiązującą teorią powstawania kraterów na powierzchniach obiektów kosmicznych. Mówi, że są wynikiem upadku i uderzeń meteorytów. Należy sądzić, że powierzchnia była wtedy mazią, półpłyna postać skał w której to pozostawiły ślad. Można to przyjąć lub nie, ale ja mam problem w sytuacji gdy na stromym zboczu tej olbrzymiej góry powstaje taki właśnie krater.
„Na nowych zdjęciach olbrzymiej asteroidy Vesta, które przesłała sonda Dawn, widać górę prawie trzy razy wyższą niż Mt. Everest. Szczyt o wysokości ok. 21 km zlokalizowany jest na południowym biegunie kosmicznego potwora.”
Dlaczego ta półpłynna substancja podłoża nie spłynęła i nie wyrównała powierzchni. Z taką sytuacją mamy do czynie np. przy wybuchu wulkanu gdzie do wypływającej lawy wpadają wyrzucone w powietrze skały.
Czy ktoś umie mi wyjaśnić problem?


www.sfora.pl/polska/Zobacz-niesamowite-z...lbrzyma-g36733-32971
www.sfora.pl/polska/Zobacz-niesamowite-z...lbrzyma-g36733-32970
www.sfora.pl/polska/Zobacz-niesamowite-z...lbrzyma-g36733-32969

Oczywiście wyjaśnienie istnieje dość proste nawiązujące do powyższego tematu tworzenia się „obiektów do zamieszkania” gdzie początkowym stadium jest „chmura – bańka” - Chwała.Vesta Przeglądane 1542 razy

Re: Chmura-bańka - Chwała

UNREAD_POSTprzez Jonasz » sobota, 22 października 2011, 22:05

W temacie dziwnych kul. Pod poniższym linkiem jest poklatkowy film - podobno z Hawajów. w dole ekranu widać czas rejestracji, więc mozna zobaczyć jak szybko ta kula się tworzy.chciałem zaproponować jeszcze te kilka filmików:

co o tym sadzisz Eliaszu?


Jonasz

Posty: 6
Dołączył(a): wtorek, 6 października 2009, 08:50


Re: Chmura-bańka - Chwała

UNREAD_POSTprzez eljasz » wtorek, 31 stycznia 2012, 19:31
tvnmeteo.tvn24.pl/informacje-pogoda/pols...zynem,18828,1,0.html

W sobotę Słońcu towarzyszyło kilka zjawisk. Okrągła tęcza pojawiła się nad
Szklarską Porębą, nad Kętrzynem zaszło natomiast nie jedno, a dwa Słońca.
Halo, zaobserwowane w sobotę w Szklarskiej Porębie przez użytkownika ...,
jest zjawiskiem optycznym, które występuje w atmosferze ziemskiej.
Można je zaobserwować wokół tarczy Słońca bądź Księżyca. Przybiera postać
świetlistego, białego lub tęczowego pierścienia. Powstaje, kiedy na kryształach
lodu załamują się promienie słoneczne.

Słońce poboczne w Kętrzynie
Parhelion, zwany również słońcem pobocznym, to jeden z typów halo. Jest
zjawiskiem optycznym występującym w atmosferze. To jasna bądź tęczowa plama
światła, która powstaje na przecięciu halo 22-stopniowego, czyli świetlistego
pierścienia otaczającego Słońce oraz kręgu parhelicznego, białego pasa
występującego wokół całego nieba i przecinającego Słońce.
Parhelion pojawia się na niebie dość często, ale najłatwiej zobaczyć go, gdy Słońce
jest nisko nad horyzontem.
W sobotnie popołudnie parhelion miał okazję obserwować ...., Reporter 24
z Kętrzyna. komentarz;
Normalne "halo" tworzy się zawsze wokół obiektu - słońca czy księżyca, a tu w
zasadzie zasłania pierwotne słońce.
Jeśli powiąże się takie zjawisko z chmurą bańką to widać, że dokładnie jest takim
samym obiektem, słońce z tyłu jest rozkładane na dwa promienie przewodzone
przez powierzchnię bańki.
Również wiąże się to z wyjaśnieniem zjawiska tańczącego słońca w Fatimie, gdzie
było zasłonięte przez obiekt, który nadawał przesłanie, a jeśli się poruszał puszczał
"zajączki" na obwodzie. Obiektem była Chwała i oczywiście poruszała się.
Niedawno również w chinach pojawiło się takie zjawisko, było gdzieś zdjęcie.dwa słońca Przeglądane 1492 razy

Halo w Szklarskiej Porębie - widok ze Szrenicy


Re: Chmura-bańka - Chwała

UNREAD_POSTprzez eljasz » środa, 1 lutego 2012, 12:18
niedawno wykonane zdjęcie w Fatimie gdzie wyraźnie widać okrągły obiekt tej chwili nieaktywny. słońce przez niego prześwieca lub inaczej można również interpretować, że tylni obraz zostaje przeniesiony na ekran przedni obiektu - Chwały tak jak to ma miejsce w wielu innych przypadkach, jako kamuflaż.


fatima Przeglądane 1491 razy


Re: Chmura-bańka - Chwała

UNREAD_POSTprzez eljasz » piątek, 23 marca 2012, 09:28
(18) I nastąpiły błyskawice i głosy, i gromy, i nastąpiło wielkie...
Apokalipsa (Objawienie) 16:18
na zdjęciu widać wyraźnie jak powstająca "chmura - bańka" czyli Chwała wyładowuje się ..

losyziemi.pl/tulsa-usa-uderzenie-super-p...em-w-stanie-oklahoma

super piorun
"Ogłuszający grzmot przetoczył się nad ranem nad Tulsą w
Oklahomie. Wyjątkowo silne uderzenie pioruna zbudziło
śpiących mieszkańców i wzbudziło alarmy w samochodach.
Wstrząs towarzyszący wyładowaniu byl tak silny, że mieszkańcy
Tulsy sądzili początkowo, że miasto nawiedziło trzęsienie ziemi."
Chmura banka Przeglądane 1281 razy

Re: Chmura-bańka - Chwała

UNREAD_POSTprzez jona » środa, 10 października 2012, 19:08
Real Angels Singing Caught on Tape]Prawdziwi Aniołowie śpiewając Caught on Tape
komentarz pod filmem
--- Naukowcy, którzy przeanalizowali taśmę nie powiedzieć, że były aniołami. Doszli do wniosku,
że głosy nie były ludzkie, a dokumenty nie były ziemskie. Ich głosy nie iść do zakresów ludzku osiągalnych
i przytrzymaj te notatki bez podejmowania oddech ...
kolejny niemożliwego wyczynu dla ludzi.Instrument To brzmi jak skrzyżowanie gitara pianino, organy i bas jest to, że ..
. nieokreślony (może być psaltry, 12 strunowy gitara David Używany do gry, ale nie jestem pewien). Jest to coraz popularniejsze ..

."""" Nie wiem o czym mówi pan z filmu ?
nie wiem jak tu sie umieszcza filmy ?


jona
Posty: 76
Dołączył(a): piątek, 4 lipca 2008, 14:28


Re: Chmura-bańka - Chwała

UNREAD_POSTprzez eljasz » wtorek, 5 marca 2013, 19:31]otwieranie kopuły Chwały, cienka linia w obszarze całego nieba, przez którą dostaje się światło - NIE Słońca jako małego obiektu ale jasność zawarta w całym obszarze nieba.
powiedziane w Piśmie - "Niebo zostanie zwinięte jak księga" Apokal.
Ostatnia1 rok 3 miesiąc temu edycja: eljasz od.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.482 s.