I stworzył Bóg dzieło najlepsze

  • eljasz
  • Autor
  • Gość
  • Gość
1 rok 3 miesiąc temu - 1 rok 3 miesiąc temu #10 przez eljasz
I stworzył Bóg dzieło najlepsze was created by eljasz
I stworzył Bóg dzieło najlepsze


Temat rozpoczęty 2 lata 11 miesiąc temu przez eljasz 784 Odsłon

Bóg stwarzając człowieka powiedział - „to jest DOBRE”,
a jeśli ON tak powiedział to nie może człowiek wymyślać niczego lepszego.Mózgowie (łac. encephalon z gr. en „w, wewnątrz” i kephalos „głowa”) – odśrodkowy i dośrodkowy układ przewodzący leżący w czaszce.
Jest to najbardziej prosty funkcyjnie narząd człowieka.
Stopień jego rozwoju NIE WARUNKUJE istnienie świadomości. Mózg głowowy jest zbiorem neuronów wydzielniczych i ruchowych.
Pola neuronowe to komórki wzmacniająca pole elektromagnetyczne poprzez udział prądów poprzecznych Halla w istocie białej i przesyłające
sygnał do dalszych części organizmu. Działanie kontrolne realizowane przez świadomość oraz układ automatyczny - tzw. System Operacyjny
znajdują się w Procesorze kwantowym zwanym Koło życia - Lifechip.
Neurony wraz z receptorami decydują o wytwarzaniu wszystkich doznań zmysłów - bo na zewnątrz ciała NIC nie istnieje - co NIBY istnieje.
Badania laboratoryjne nie wykazały istnienia pól neuronów bólowych. Neurony nie wytwarzają bólu! Ból odczuwany jest przez
pole - ciało - macierz świadomości jako efekt połączenia (anihilacji) zewnętrznych pól elektromagnetycznych na poziomie pojedynczych fotonów.
Dowody aktywności neuronów określanych jako procedury EEG - NIE są wiarygodne.
Brak teorii fizycznej na przepływ pola elektromagnetycznego z neuronów przez 5 warstw elektrolitu na powierzchnię głowy.
Badane prądy na powierzchni skóry są pochodzenia zewnętrznego i nie penetrują do środka organizmu zgodnie z zasadą "klatki faradaja".
Nie są adekwatne do stanów aktywności wewnętrznych neuronów. Między neuronami czuciowymi i ruchowymi rozmieszczone są włókna
kojarzeniowe. Wewnątrz mózgowia wyróżnia się skupienia komórek nerwowych – jądra i kora mózgu.
Wypustki wychodzące z jąder tworzą wiązki oraz spoidła mózgu.
Skład - istota szara oraz Istota biała będąca zbiorem neuronów z silnie rozwiniętą osłonką mielinową.
Najnowsze badania wskazują na silną przebudowę istoty białej w okresie dojrzewania w wieku 15 - 18 lat. Co wyróżnia się (jak każdy zauważył)
objawami zaburzeń behawioralnych. Przyczyną jest przejście ze sterowania systemem operacyjnym na większe sterowanie świadomością.
Układy przeciwstawne.
Okres sterowania automatycznego S.OP. to od poczęcia do tego okresu przebudowy.

Mózg jelitowy - zbiór 4 mld neuronów wydzielających neuroprzekaźniki, które decydują o destrukcyjnych stanach psychicznych przeciwstawnych
do komórek wydzielniczych pól neuronowych mózgu głowowego. Brak pracy nad rozwojem świadomości (nad udziałem świadomym w sterowania)
inaczej działanie niezgodne z Instrukcją obsługi Ciała blokuje prawidłowy katabolizm mający prowadzić do wyłączenia tego układu wydzielniczego
i automatycznie przełącza sygnały do katabolizmu układu neuronów mózgu głównego powodując choroby neurodegeneracyjne - Parkinson, Alzheimer.
Do publikowanego wiele lat temu na tej stronce art. o badaniach mózgu brzusznego dodałem komentarz -
"Badanie we krwi obwodowej markerów wymienionych chorób nie umożliwia wskazania jaki układ neuronów je produkuje,
co wyklucza odpowiednią diagnozę."
Obecnie po 25 latach badań odkryto jeszcze jeszcze jeden destrukcyjny czynnik.
Badania (art. Focus 06.16) tego układu neuronów wskazują, że tym elementem jest synteza amyloidu.
Czynnik ten również źle wysterowany atakuje tkanki serca.
W polskich pracach naukowych i środowisku lekarskim temat "mózgu brzusznego" nie występuje, co doskonale świadczy o fachowcach.

Sekcyjnie "mózgi" kładąc na stole mamy do czynienia z północnym i południowym. natomiast przyjmując ich rzeczywiste działania
w języku informatycznym mamy do czynienia z mostkiem północnym i południowym dwóch ośrodków kontrolnych zwanych - chipsetami.
Po prostu idąc bardziej w technicznym rozwoju jaki wymyślił Konstruktor są to kontrolery programowalne w każdym procesie ich działania.
Eliminacja jakiegoś pola neuronowego, np w chorobie, mechanicznym uszkodzeniu..., powoduje przekierowanie na inne pola aby nie dopuścić
do braku działania zasilanych urządzeń. Pola te nie tylko poruszają częściami ciała - ręka, noga, ale również układy pamięci zewnętrznej
i wewnętrznej, wolnej i szybkiej i najważniejsze działają na mechanizm powstawania - narzucania stanów psychicznych.

Prawa autorskie: Janusz Lusiński

Sprawy jedzenia, umiejętność sterowania są ściśle związane z mostkiem południowym, zgodnie z zasadą - "jesz śmieci, żyjesz w piekiełku"
- swoim i robisz je otoczeniu. Obowiązujące przepisy eksploatacyjne - kulinarne są raczej podsycaniem "ognia" niż próbami zrównoważonego sterowania.

W dziale "pliki do pobrania" umieszczone zostały 2 dok. odnoszące się do mózgu - jelitowy oraz odżywianie dotyczące powyższego tekstu.
można zwrócić uwagę na wniosek, że polepszenie jedzenia nie wpływa na wzrost umiejętności inteligencji,
mechanizm polepszenia odżywiania nie został opisany, a polega on na tym, że jedzenie steruje florą bakteryjną, która steruje układem neuronowym jelit.
Z kolei te komórki wydzielnicze sterują neuroprzekaźnikami oddziałującymi na całą pulę występujących w obiegu.

Esencją dobrego odżywiania, które może eliminować skutki działania neuroprzekaźników w tworzeniu stanów psychicznych - nieprzyjemnych w działaniach behawioralnych polega na wprowadzeniu produktów czyszczących jelita z neuroprzekaźników na zasadzie wiązania ich przez węgiel aktywny.
aby uzyskać taki węgiel można go spożyć, ale można również wykorzystać dokładny rozkład celulozy i do tego służą odpowiednie bakterie.

Jakie jest życie?
ŻYCIE jest SPRAWIEDLIWE - gdyż zostało Stworzone przez Boga - Inteligencję, a NIE Chaos układania kamieni (atomów).

Odbierasz w życiu skutki swoich działań, w tej przestrzeni i innych gdzie przechodzisz. śmierć jaką widać NIE istnieje, bo świadomość nie może zostać
unicestwiona. takie nauki powinni ci dać "religijnie" przewodnicy, a robią zupełnie odwrotnie.
śmierć człowieka nie może zaistnieć w dowolnej chwili z powodu losu czy czyjegoś napadu złości. mechanizm uruchamiania przejścia dokładnie opisałem.

jest taki obraz na dzień dzisiejszy.
idzie dziewczyna w jednej ręce ma komórkę, a w drugiej smycz z PSEM, tą pierwszą trzyma rączkę z wózkiem ale tylko w tedy gdy gdy nie mówi do telefonu. w drugiej jeszcze między palcami trzyma petę - papieros.

i tak nie tylko ona trzyma psa na pasku, bo inni też i tym paskiem biorą NA siebie wszystkie informacje z tego obiektu.
będzie wielkie zdziwienie, że rodzić się będą istoty z PSIą głową. wystarczy już obecnie zajrzeć do internetu jakie dziwolągi pojawiają się na świecie.
życie jest sprawiedliwe - upadlasz Boga w sobie ON ciebie upodli.
kto ci powiedział, że pies jest twoim przyjacielem - chyba właśnie jakiś pies, który zazdrościł ci Bóstwa i przysłał jednego takiego co powiedział
"to twój młodszy brat" on też na Podobieństwo i Obraz zbudowany, bo kto inny mógł go wyprodukować skoro nie bóg.
działaj bo, pasterze przecież nie reagują oni łamiąc PIERWSZE przykazanie nie widząc CZWARTEGO przyczepili się tylko do PIĄTEGO.
jaki to ma związek z mózgiem jelitowym - 100 % . to on wydziela czynnik sterujący komórkami zwierciadlanymi, które nakazują ci działać jak małpa,
czyli małpować, kopiować naśladować każde złe, destrukcyjne działanie,

PO CO ? ABY ZNISZCZYĆ CIAŁO - bo to ono jest "DOBRE"

przysłowia są mądrością społeczną, bo zostają opracowane ne podstawie doświadczeń życiowych.
czy działając w życiu wg - "po mnie nawet potop" jest wynikiem doświadczenia.

PO TOBIE BĘDZIESZ TY !

i tylko taki wniosek dzięki obecnemu dostępowi do dużej ilości informacji można wydedukować.

odbierasz coś zasiał - bo "ŻYCIE jest SPRAWIEDLIWE" -- sprawdzisz wprowadzone zmiany programowe, jak przystało na Stwórcę.

eljasz

Było to dawno temu, kiedy na podstawie doświadczeń życiowych określono co jest w środowisku przyjazne, a co zabija. nazwano te zjawiska
czystymi i nieczystymi. Wnioski oddziaływań PSA na człowieka określono jasno, że jest zwierzęciem nieczystym, szkodzącym.
zastanawiałem się jak można udowodnić ten fakt i w końcu mogę przedstawić dowód.

Ludzie porobili w swoich ogrodach klatki gdzie trzymają psy i tak jak się przypatrzeć środowisku jakie produkują tam te zwierzęta można określić
Jednym słowem CHAOS. Weź pod uwagę również przeciwieństwo czyli np. kot, którego zachowania są bardzo uporządkowane.

dlaczego się tak zachowują niszcząc wszystko koło siebie?

- bo ich struktura białkowa przetwarza pożywienie w wydzielanie energii która prowadzi, pobudza do destrukcyjnych działań co realizują na swoim otoczeniu.
tzn. cokolwiek znajdą doprowadzają do zniszczenia, rozerwania na kawałki, gdy dorwą obcego człowieka też go rozszarpią, takie doświadczenia ...
było dawno temu i zostało na całym świecie, że psy trzymano z dala od siedliska, pod płotem aby pilnowały i dawały znak.
teraz w Polsce one tego robić już nie mogą, bo to prawnie zabronione by nie cierpiały w oddaleniu.
teraz muszą być głaskane na kanapie przez dzieci.
i mówią matki, że ich dzieci są po szczepieniach chore, że autyzm itd.
ale kwestii psów w obecności dzieci NIE ma, a jak te dzieci liżą psu dupę to nic nie szkodzi.
- no, jak one liżą?

prosto - pies sobie liże, bo przecież matka mu dupy nie wyciera, potem albo liże sobie futro albo i dziecko futro, a rączki w buzi oblizują, albo prościej
piesek do ust dziecku języczek wsadza. oczywiście powyższa sprawa to kwestia bakterii, a nie energii.

mam wieloletnie obserwacje z dorosłymi, którzy pieski wyprowadzają i spacerują dla polepszenia swojego zdrowia. i znam osoby które tyle samo
spacerują bez piesków. zadziwiające, że aż przykro patrzeć jak ci z pieskami do ziemi się przychylają starzejąc i walcząc z ciągle nowymi chorobami,
aż w końcu po 10 latach przestają już chodzić bo leżą. Osoby spacerujące bez piesków idą zawsze raźnie i zadowolone z życia,
pokonywanie trudności zdrowotnych jest szybkie.
i znowu przykład z krańcowych oddziaływań - sprawa pewnej znanej piosenkarki Wioletty. jeden piesek to działanie długotrwałe,
ale jak się ma 50 działanie na degenerację umysłową i cielesną błyskawiczne. są i inne dokumenty z ilościami po 10 czy 20 psów,
które skutecznie robią z ludzia swojego sługę (a z siebie bogów), jak to bywa ze zwykłymi pasożytami, gdy wykończą jednego znajdują innych obrońców.

powyższe polecam rozmyśleniu oczywiście bez obecności P....

jakie są związki z pewną grupą dzieci tzw. nieprzystosowanych, trudnych....
to kwestia podawanego im jedzenia, a dokładnie dużego nadmiaru cukru w pożywieniu.
opublikowano dowód, bardzo jednoznaczny nagrano w dokumencie, jest to film "Kochanie, zabijamy dzieciaki" prod. BBC.
dzieci zjadały śmieciowe jedzenie i była odpowiedz w destruktywnych reakcjach ciała, nad którymi ich świadomość nie była wstanie zapanować.
pokarm dostarczał energię do zasilania Systemu Operacyjnego.
zmiana jedzenia pod przymusem doprowadza w ciągu kilku dni do uzdrowienia psychicznego, całkowitej zmiany zachowań.

chomikuj.pl/dokument154/Dokumenty/Kochan...c+zabijamy+dzieciaki

tutaj znalazłem kilka filmów z serii "kochanie zabijamy dzieciaki " - choć powinny chyba mieć tytuł "Matko , zabijasz swoje dzieci"
w dziale Pliki do Pobrania 2 odcinki (mam nadzeję)
oraz ciekawy odc. Supermocni - osoby z nadprzyrodzonymi umiejętnościami.

opublikowano w "Charaktery" 08.2016
autor -
Dr SZCZEPAN GRZYBOWSKI jest psychologiem, wykłada w Instytucie Psychologii Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Obecnie zajmuje się. problematyką mózgowej specyfikacji rozpoznawania i kodowania słów związanych z doświadczeniem afektywnym.Badania do kosza?

15 lat badań nad ludzkim mózgiem może trafić do kosza. Krytyczny błąd w liczeniu wyników! Tysiące artykułów z fałszywymi danymi! -
takie alarmujące nagłówki i komentarze pojawiły się niedawno w prasie.

Wszystko za sprawą trzech badaczy: Andersa Eklunda, Thomasa Nicholsa i Hansa Knutssona, którzy na lamach prestiżowego czasopisma
„Proceedings of National Academy of Sciences of the United States of America" opublikowali niepokojące doniesienie. Dotyczy ono badań
prowadzonych przy użyciu popularnej metody neuroobrazowania aktywności mózgu, jaką jest funkcjonalny rezonans magnetyczny.
Czy sprawa jest poważna? Owszem. Czy dramatyczna i zatrważająca? Niezupełnie.
Błąd pojawi! się w oprogramowaniu statystycznym, analizującym dane pozyskiwane za pomocą funkcjonalnego rezonansu magnetycznego (fMRI).
Dotyczy to jednak tylko jednego typu badań, polegającego na analizie klastrów, czyli zgrupowań aktywności.
Wykorzystuje się do tego wstępnie określony próg grupowania. Wspomniani badacze wykazali, że przyjęty model analizy generuje
wyjątkowo dużo błędów I typu, czyli tzw. fałszywych pozytywnych wyników. Na przykład pokazuje, że w jakimś zadaniu czy sytuacji pewien
obszar mózgu jest aktywny, podczas gdy w rzeczywistości nie jest. Okazuje się, że w blisko 70 proc. przeprowadzonych w tym modelu analiz
pojawia się przynajmniej jeden tego typu błąd. Wadliwe okazały się trzy programy powszechnie wykorzystywane do analizy danych fMRI.
Jeden z nich został już poprawiony i daje trafniejsze wyniki.
Sytuacja jest nieciekawa, ale nie beznadziejna. Jak przyznają sami autorzy, wyniki badań wykorzystujących wadliwe analizy fMR mogły pojawić się
w kilkunastu tysiącach artykułów, z czego około trzech i pół tysiąca publikacji z wielką dozą prawdopodobieństwa mówi o nieistniejących
tak naprawdę efektach. Co teraz? Trzeba by przyjrzeć się każdemu z tych badań; tu rysuje się wyzwanie dla ich autorów,
którzy - dysponując pełnymi danymi - powinni powtórzyć analizy i w razie konieczności
zamieścić w tym samym czasopiśmie odpowiednią erratę. W przyszłości zaś badacze, publikując wyniki, powinni zamieszczać i udostępniać
pełne dane potrzebne do przeprowadzenia metaanaliz. Pozwoli to wykluczyć błędy poszczególnych eksperymentów i ustalić,
czy opisywany efekt naprawdę istnieje.
Społeczność naukowa zaś powinna się nieco opamiętać w szaleństwie „odkrywania", w pędzie ku znalezieniu czegoś nowego.
Większą uwagę trzeba przywiązywać do rzetelnego sprawdzania i testowania kolejnych odkryć. Innymi słowy, należy postawić na replikację badań.
A także nie bać się i publikować „odkrycia", które wskazują na... brak odkryć, dowodzą braku efektu. W nauce, a w neuronauce w szczególności,
periodyków poświęconych takim zagadnieniom jest jak na lekarstwo, a artykuły tego typu zwykle nie są mile widziane w redakcjach uznanych czasopism.
Autorzy omawianego doniesienia powinni być noszeni na rękach. Ich publikacja nie tylko pozwoliła wprowadzić poprawki w oprogramowaniu,
ale być może wpłynie na zmianę całej „kultury publikacyjnej". Dzięki podobnym badaczom ścieżki nauki prostują się.eljasz 10 miesiąc 2 tydzień temu


dlaczego, dlaczego skrzypłocz

jest najstarszym zwierzęciem na ziemi? wiek 425 mln lat

- bo zamiast hemoglobiny posługuje się hemocyjaniną, magnetyczne żelazo (patrz art. o krwi) do transportu informacji u obecnych
zwierząt zastąpiono niemagnetyczną miedzią, mają niebieską krew. żadne uderzenie zmian pola magnetycznego nie pozbawiło ich
możliwości kontynuacji życia.
to nie meteory zabiły dinozaury - wielkie stworzenia tylko zmiany biegunowości pola, co nastąpi za kilka dni...

Dziwne kręgi na arbuzach przestraszyły mieszkańców terytorium Ałtaju.


innemedium.pl/wiadomosc/dziwne-rysunki-n...przeslanie-od-obcych
w tych przekazach - Ziemia z przebitymi osłonami, naprzeciw Słońce z promieniowaniem i trzecie x....
rys. identyczny i już publikowanym na tym forum gdzie w powiększonym obrazie Słońca widać dziurę na powierzchni o zarysie trójkąta,
co dzieje się ... w tych dniach.

a tak idąc dalej w penetracji tematu niebieskiej - błękitnej krwi, czy nie kojarzy się to z pewnymi osobnikami, którzy byli, powiedzmy,
lepsi od innych i władali społecznościami.

nie martw się nie umrzesz na śmierć, jak napisałem nie jesteś neuronem,
- zmienisz jedynie przestrzeń, ONI już wyczekują, już się nie kryją!
- nie znasz Wiedzy, nie chcesz mieć argumentów do obrony "PRAWDA cię wyzwoli" - jesteś ich....
Załączniki:
Ostatnia1 rok 3 miesiąc temu edycja: eljasz od.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.202 s.