Narzucanie stanów psychicznych - sztuczne podniety

  • eljasz
  • Autor
  • Gość
  • Gość
1 rok 3 miesiąc temu #32 przez eljasz
Narzucanie stanów psychicznych - sztuczne podniety
Temat rozpoczęty 2 lata 2 miesiąc temu przez eljasz
377 Odsłon
Ostatni Post przez eljasz
2 lata 2 miesiąc temu

YT PLAYLIST - LIFECHIP Reakcja podnietyReakcja na sztuczne podniety dokument doświadczenia


Przeprowadzono ładne doświadczenie jednak "naukowiec" w najmniejszym nawet stopniu nie zauważył esencji udowodnionych reakcji.
czy uważasz, że siedząc, myśląc, medytując bez udziału OBRAZU potrafisz podnieść swoje ciśnienie, tętno, częstoskurcz układu krwionośnego ? - nie potrafisz świadomością regulować układu autonomicznego, za te racje odpowiada zawsze System Operacyjny !
takie stany somatyczne jak na filmie mają NARZUCIć Tobie odpowiednie zachowania. jesteś jako świadomość OBSERWATOREM REAKCJI CIAŁA - wydziela się adrenalina i inne neuroprzekaźniki aby zasygnalizować PRZYJEMNOść oglądania obrazu - technika VR. odbierasz sygnały, że jest ci to potrzebne, mają się podobać cycki albo dupa. nie masz wyboru, będziesz z czasem tylko i wyłącznie na te obrazy reagował, to właśnie hipnotyzowanie, ..... ciągłe torowanie impulsów utrwali behawior i dążenie do takiego szczęścia.
I nie musi tu chodzić tylko o sex.
takie sygnały możesz otrzymać na widok piłki, która podnosi twoją temperaturę uruchamia odpowiedni hormon, może dotyczyć nowego auta i już słyszysz ten dźwięk ...
itd.
hazard.,,, narkotyki..telefon.. komputer.. PIWO... kieliszek.

pójdziesz za tak narzuconymi Ci stanami psychicznym.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.186 s.