2010r - bieżące wiadomości

  • eljasz
  • Autor
  • Gość
  • Gość
1 rok 3 miesiąc temu - 1 rok 3 miesiąc temu #37 przez eljasz
2010r - bieżące wiadomości was created by eljasz
2010r - bieżące wiadomości

UNREAD_POSTprzez eljasz » niedziela, 11 kwietnia 2010, 18:30
Nazwy postały przy założeniu miejscowości i z całym planem historycznych zdarzeń, a udział w założeniu oraz scenariuszu miał na pewno Stwórca. (jak to jest w Apokalipsie)
Znacie rocznicę i program na siódemkach „aż siedem okresów przeminie” , zaczął się nowy okres z pierwszymi wypełniającymi go świadomościami wybitymi z ciała.
Katyń pochodzi od KATA, to taki co obcina głowę.
Biesłan to diabła żniwa,
warszawa to war save – chyba już o tym pisałem.
Umarli nie pozwalają się budzić i dają temu wyraz jak teraz i każdego 1 list.
Pasterze i nauczyciele bawią się jak dzieci w piaskownicy co lepią babeczki z piasku bo oprócz pychy nie posiadają żadnej wiedzy do tworzenia praw społeczeństwu, które UMIERA !!!
nauki ewangeliczne Boga Żywego sprzeniewierzyli dla boga śmierci,
z Krzyża znaku życia zrobili symbol śmierci.
Przez tysiąclecia z człowieka robiono zwierzę, ale takiego społeczeństwa jakie tworzycie, żeby ze zwierzęcia (psa) robić człowieka to nigdy przez miliony lat nie było, społeczeństwo nie tylko, że po 2000 lat nie stało się chrześcijanami, ale doszło do patologii barbarzyństwa.
Jeszcze żaden naród tak się nie naraził Bogu Żywych, aby w jednej chwili zrzucał z ziemi tylu rządzących społeczeństwem.
Aby mogło dojść do śmierci człowieka musi być spełnionych wiele warunków na tej stronie i drugiej stronie gdzie urzędują Zastępy. I nie dzieje się to przez ZŁOśLIWY LOS tylko świadome działanie Sprawiedliwego BOGA.
Żaden pilot nie będzie lądował na ślepo i na drzewach, chyba, że zamiast drzew widzi pas, a taki obraz muszą zasymulować Zastępy na ich ekranach lub może to zrobić Astral podszywając się pod nich, jak to opisałem w kwestiach zabijania dzieci przez matki.
Każdy krzyż postawiony na drodze w miejscu przypadkowego wypadku, jak to w obecnym czasie jest modne, spowoduje następne wypadki śmiertelne. I tworzy tzw. czarny punkt, który co prawda był punktem newralgicznym do przepinania podłączeń informacyjnych, ale krzyżem go wzmocniono.
Ma jak wszystko dwa oblicza.

Wykład w 90 procentach jest poświęcony wytłumaczeniu sposobów uniknięcia nieszczęść i przedwczesnej śmierci.
I teraz każda z trumien pociągnie za sobą następne dwie nowe ofiary śmiertelne!


eljasz

Posty: 203
Dołączył(a): środa, 16 kwietnia 2008, 18:22


Re: bieżące wiadomości

UNREAD_POSTprzez Sandra » niedziela, 11 kwietnia 2010, 19:22
post skasowany przez użytkownika
Ostatnio edytowano wtorek, 25 marca 2014, 19:34 przez Sandra, łącznie edytowano 1 raz


Sandra

Posty: 65
Dołączył(a): środa, 2 kwietnia 2008, 09:30


Re: bieżące wiadomości

UNREAD_POSTprzez Ania » poniedziałek, 12 kwietnia 2010, 19:57
Wydaje mi się że snom należny bacznie się przyglądać i analizować. Sama mam sny w których wszytko jest tak wyraźne że zdaje mi się że mogę czytać. Ostatnio miałam taki straszny sen o pająku dużym, który nagle wpadł do naszego mieszkania- ja krzyczałam by go mąż zabił ale on jakby tego nie widział i nie słyszał chociaż próbowałam ze wszystkich sił, teraz zrozumiałam że ta cała sytuacja (to wahadło) o którym pisałam wcześniej to ja sama musiałam posprzątać te śmieci z przeszłości w swoim życiu i udało się...dlaczego był straszny ten sen- ponieważ boje się pająków tak samo jak niektórzy boja się myszy...W snach może być troszkę prawdy ... i wydaje mi się że każdy ma swój własny osobisty sennik znaczeń, musi tylko na to zwrócić uwagę..i zapamiętać.. .

AniaRe: bieżące wiadomości

UNREAD_POSTprzez Jan » wtorek, 13 kwietnia 2010, 09:03
Witam!
Wypowiedzi Eliasza odnośnie katastrofy w Katyniu pokrywają się z moimi rozważeniami na temat zmarłych. Uważam, że nie wolno zakłócać spokoju zmarłych poprzez masową ekshumację zwłok i różnorakie badania. Poza tym jestem przeciwnikiem uroczystości, w których przywołuję się zmarłych po imieniu i nazwisku wezwaniem: „Stańcie do apelu”. Zmarłym należy się modlitwa o pokój ich duszy, prośba o odpuszczenie grzechów i Miłosierdzie Boże i tyle.
Tylko jak to ma się do wywożenia kości Józefa z Egiptu.
Jan


Jan

Posty: 5
Dołączył(a): niedziela, 8 czerwca 2008, 14:43


Re: bieżące wiadomości

UNREAD_POSTprzez Sandra » wtorek, 13 kwietnia 2010, 09:48
post skasowany przez użytkownika
Ostatnio edytowano wtorek, 25 marca 2014, 19:35 przez Sandra, łącznie edytowano 1 raz


Sandra

Posty: 65
Dołączył(a): środa, 2 kwietnia 2008, 09:30


Re: bieżące wiadomości

UNREAD_POSTprzez Piter » wtorek, 13 kwietnia 2010, 12:42

warszawa to war save – chyba już o tym pisałemWydaję mi się, że nigdzie nie było o tym mowy... można prosić o rozwinięcie tematu?

Pozdrawiam.


Piter

Posty: 7
Dołączył(a): piątek, 23 stycznia 2009, 14:59


Re: bieżące wiadomości

UNREAD_POSTprzez sadomaslo » wtorek, 13 kwietnia 2010, 19:15
Pozwolę sobie nie zgodzic się. Kat w języku rosyjskim to "?????" (pałacz), zaś nazwa Katyń pochodzi od starorosyjskiego "kat", "katun", co tłumaczy się jako obóz. Dlatego cięzko mi tu uwierzyć, aby nazwa miała jakiekolwiek znaczenie, ponieważ znaczeniowo nie ma tu żadnych zbieżności do tego co sie wydarzyło.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź Eljasza.

sadomasloRe: bieżące wiadomości

UNREAD_POSTprzez eljasz » środa, 14 kwietnia 2010, 09:28
Słowo Kat pewnie w języku arabskim lub chińskim pisze się inaczej niż według tego rdzenia, który chyba pochodzi z greckiego.
Granice administracyjne nie pokrywają się z granicami faktycznego zasięgu społeczności. I dla Zastępów jest to „Kat” symbol oznaczający "minus" ruch ręki na szyi. Kiedyś plemię zamieszkujące ten teren była takim samym polskim jak śląskie lub kaszubskie, słowackie.
Na takiej samej zasadzie war save - „zapisana wojna”, „wojny zapisać” dlatego nazwy miejsca nie tłumaczę w słowiańskim zapisie tylko anglosaskim, być może germańskim, bo jest to przyczółek ich społeczności, ich Zastępów. Gdyby powstanie warszawskie sterowane przez Anglosasów się udało zamiast podziału berlina byłaby warszawa podzielona, a polska pozostałaby pomiędzy Wisłą a Bugiem.
„wojny zapisać” nie oznacza tylko wojen materialnych lecz również psychiczne, dlatego każdy kto tam do władzy się dorwie podlega działaniu Zastępów i ukazuje oblicze, którego wcześniej nie miał.
Dlatego również nie zrobiono tam stolicy od razu, dopiero wtedy gdy nastał czas zniszczenia polski.
Nie wszystko jest takie proste jak wynika z widzenia tylko tej przestrzeni o czym powinieneś już się przekonać po swoich doświadczeniach które opisałeś.
Trzeba czytać czasami odwrotnie.


eljasz

Posty: 203
Dołączył(a): środa, 16 kwietnia 2008, 18:22


Re: bieżące wiadomości

UNREAD_POSTprzez Sadomaslo » środa, 14 kwietnia 2010, 14:41
Niestety, moje położenie jest o tyle politowania godne, że rzeczywistość mogę interpretować jedynie na podstawie bytowania pośród materii barionowej;). Wydaje mi się to też jedynym sposobem oceny, czy coś jest obiektywnie prawdziwe - choć rozumiem, że już takie podejście może być z gruntu nieprawidłowe (przyjmując choćby założenia mechaniki kwantowej, a więc: zasadę nieoznaczoności, możliwość kreacji rzeczywistości przez obserwatora - czy to indywidualnego, czy też zbiorowego itd.)
Dlatego chciałbym jeszcze raz się "przyczepić". Jeżeli chodzi o języki angielski i niemiecki, to tam słowo kat również nijak ma się do Katynia. W angielskim bedzie to "Executioner", zaś po niemiecku (tu już za słownikiem) "Henker". Przedstawiona teoria nazw wydaje się właściwa jedynie przyjmujac, że nazwę wioski Katyń będziemy interpretowali fonetycznie w języku polskim, jako brzmieniowo zbliżony do słowa kat. A to wydaje mi się trochę na wyrost. Nie staram się siać fermentu, po prostu lubie dyskusję;). Pozdrawiam i czekam na odpowiedź. Także na moje pytania w poście nt. nerki.

SadomasloRe: bieżące wiadomości

UNREAD_POSTprzez eljasz » środa, 14 kwietnia 2010, 17:22
wyjaśnienie tematu "kat" zakończyłem na wyrazach "kaszubskie, słowackie". co oznacza, że w tej strefie gdzie znajduje się kat... obowiązuje taki "gest" dla porozumiewania się Zastępów. możesz zajrzeć do map historycznych i przekonać się jak daleko sięgała kiedyś polska, a jak wyglądał rozkład władania Rosjan.
dalej piszę - dla przykładu podaję strefę warsz. niby to polska, a jednak zapisano po anglosasku parametry właściwości (słowa nienazwane)dla tej miejscowości.
podobno czytałeś wykład, Zastępy wiesz co to jest. na pewno nie zaliczają się do materii barionowej lecz fermionowej.
życzę ci abyś zawsze przebywał w m. barionowej , ale ja napisałem na temat śmierci, która nie jest pod wpływem jej działania.
chętnie porozmawiam na temat mechaniki kwantowej, mojego modelu atomu i przyjmę każdą drobiazgową krytykę o tejże strukturze na poziomie m. barionowej, porozmawiać mogę o splątaniu i nielokalności.
jeśli tylko znajdę czas i pozwolą na to moje stare oczy napiszę odpowiedź do nerek


Re: bieżące wiadomości

UNREAD_POSTprzez Sadomaslo » środa, 14 kwietnia 2010, 21:33
Cóż, z tym trudno polemizować. Wioska musiałaby powstać w XV w., bądź później, w czasie unii półrealnej. Nie potrafię określić tej daty, a więc taka możliwość istnieje. Jeszcze chciałbym zwrócić uwagę na używanie różnych języków dla rozszyfrowania znaczeń miast używając różnych języków - nawet dla miast założonych (w przypadku Katynia być może) przez tę samą Kulturę. Czyli "Katyń" od kata, ale "Warszawa" to z angielskiego, a nie jak podręczniki historii nakazują od War i Sawa (ostatnie piszę z przekory);). Taki brak jednakowej zasady oznacza, że dla sporej ilości miast można znaleźć jakieś znaczenia i to wiele; różne w zależności od brzmienia nazwy tego miasta w różnych językach. Ale juz nie jątrzę, Pańska ostatnia odpowiedź była satysfakcjonująca, poniewaz nie potrafię zweryfikować daty powstania ani przez kogo był założony Katyń. Pozdrawiam i dziekuję za interesującą wymianę poglądów.

SadomasloRe: bieżące wiadomości

UNREAD_POSTprzez Gość » piątek, 16 kwietnia 2010, 14:34
Ogrom tragedii nie zwalnia nas od zadawania pytań i poszukiwania prawdy. Odwrotnie - przez szacunek (i nie mowa o tym, czy ktoś zgadzał się lub nie, czy też lubił albo nie- ja ani lubiłem ani się zgadzałem) powinniśmy sie zastanowić qui bono? Nie zgadzam się z autorem wątku co do meritum i wniosków (pozostawiam sprawę nazewnictwa miejscowości, ponieważ tu nie potrafię rozstrzygnąć). Zwięźle i na temat, oto co zaszło.
Wskazane osoby, które rzekomo zginęły w tragedii, prawdopodobnie zostały ujęte wcześniej, wywiezione i zlikwidowane. Trudno jest mi określić gdzie. Zbyt pośpiesznie nie wskazywałbym Rosji (osobiście mam inny typ - ponadnarodowa grupa interesów ), ponieważ miejsce zajścia powinno sugerować coś odwrotnego, jako że sprawcy zależy na ukazaniu innego winnego, przy tym jak najwygodniejszego dla okoliczności.
Poniżej przytaczam reportarz Pana Wiśniewskiego, montażysty TVP, który pojawił się na miejscu niedługo po zajściu:
"I słyszę głos silnika, tylko ten dźwięk był trochę inny – relacjonował w TVP Info Wiśniewski.
- Patrzę w mgle i widzę, że idzie samolot bardzo nisko, lewym skrzydłem prawie w dół. I normalnie przez okno usłyszałem taki straszny huk. Widać było jakby coś było niszczone, tratowane. Dwa błyski ognia, ale nie jakaś wielki wybuch jak zwykle się widzi przy katastrofach lotniczych – dodaje montażysta. - Od razu pomyślałem, rozbił się samolot. Automatycznie złapałem za kamerę, jak to typowy pracownik mediów. I biegiem przeleciałem przez te błoto i patrzę, że to polski samolot. Od razu zauważyłem czarną skrzynkę, rozwalony ogon, zniszczony silnik, kadłub, szczątki – opowiadał pracownik TVP.
- Nie było wielkiego ognia. Od razu przyjechała jedna straż, ale miernie im to szło. Ale nawet nie było widać, że ktoś zginął. Więc początkowo myślałem, że to był pusty samolot. Była taka potworna cisza jak po katastrofie – dodał. - To jednak nie był taki widok jak po zwykłym wypadku lotniczym. Byłem świadkiem wydarzeń w Kabatach, to wyglądało inaczej. Tu nie było widać ciał – mówił Wiśniewski."
Tak więc są wybuchy, nie ma ciał. Ten człowiek był obecny podczas katastrofy samolotu w Warszawie, więc wcześniej widział rozmiar zniszceń i wiedział czego powinien oczekiwać. Należy również pamiętać o przytaczanej w pierwszym dniu w telewizji relacji naocznego świadka - Rosjanina, który mówił o wybuchu jeszcze w momencie, kiedy samolot był w powietrzu. Sam samolot i jego katastrofa były jedynie przykrywką dla popełnionej zbrodni. Na pokładzie znajdowały się tylko cztery osoby, jak możemy dowiedzieć się z dostępnego na Youtube filmiku z nagraną przez amatorów rozmową pilotów z wieżą, gdzie pada stwierdzenie: "-U nas czietyrie czieławiek". Kolejnym filmik dostępny na tej samej stronie i nagranym również przez amatora- świadka zajścia, prawdopodobnie obrazuje moment, w którym całą czwórkę albo pozostałych przy życiu z czwórki likwiduje sie przy pomocy broni palnej (film, w którym na jego końcu pada stwierdzenie o czterech osobach na pokładzie, znajdziemy wstukując na Youtube: "katyn 2 1939", zaś drugi, ze strzałami: smolensk amatorskie nagranie")
Tak poważna katastrofa samolotu (czyli w drzazgi) w przedstawianych nas okolicznościach ( a więc bez użycia "wspomagaczy") jest mało prawdopodobna. Przypomnijcie sobie pierwsze relacje z miejsca zdarzenia- brak mgły, która miała się rozpłynąć w kilka minut oraz pożar, do którego wystarczył jeden strażak (co widać również na przytoczonych filmikach). A przy tym odnalezione ciała okazują się osmalone do tego stopnia, że nie można ich rozpoznać. Ponadto prędkość przy lądowaniu to ok. 200 km na godzinę, zaś paliwo, wbrew temu co nam serwuje hollywood, nie wybucha tak łatwo, lecz się tli. Jeszcze dodam, że ok. dwa tygodnie wcześniej w podobnych do tych serwowanych nam przez TV okolicznościach rozbił się TU dwieścieileśtam (nowszy model). Zapytacie o liczbę ofiar? ZERO.
Radze też zapoznać się z ciekawym efektem rozszyfrowywania kodu biblii na ten właśnie temat. Link:
prawdaxlxpl.wordpress.com/catego ... smolensku/

Temat obszerny, a w dodatku wiąże się z innymi zagadnieniami stref wpływu w teatrze działań, jakim jest nasza ukochana Ziemia. Na razie jednak ograniczę się do tego co powyżej, aby nie męczyć Was, ani starych oczu ElJanusza.

Pozdrawiam

P.S.: Korzystając z okazji, chciałbym prosić ElJanusza (wybacz tę niewinną zmianę, to z sympatii) o założenie tematu dot. grawitacji. Niestety, nie miałem przyjemności czytania Twojego wykładu w tej jego części (bieda piszczy), ale gdzieś na forum pisałeś o "polu grawitacyjnym", co nieodparcie kojarzy mi się z "prądami" ściagającymi nas do ziemi. Przeciwstawiam temu teorię swobodnego spadania (bo sama grawitacja jako taka nie istnieje), dlatego chętnie zapoznam sie co masz do powiedzenia na ten temat.

GośćRe: bieżące wiadomości

UNREAD_POSTprzez eljasz » niedziela, 18 kwietnia 2010, 11:11
Każda tragedia przeszła i obecna powinna być doświadczeniem z którego wyciąga się wnioski, jest to rzecz normalna. Problem w tym z jakiego punktu się patrzy i w jakiej wiedzy się analizuje zdarzenie.
Twój punkt widzenia, to znalezienie morderców i martwienie się o zabitych.
Takie spojrzenie mnie NIE interesuje, gdyż moja wiedza o zasadach „czasu” dokładnie określa te problemy.
ZAJMUJę się jedynie żywymi aby nie stanęli ani po stronie zabitych ani zabijających to zrozumienie kwestii 5 przykazania. Dla kogo ono jest ustanowione?
Człowieka nie da się tak, o, dla przyczyny że mi się nie podoba, uziemić.
Zginie gdy przyjdzie jego czas na który sam zapracował, i to nie tylko tym życiem.
Groby katyńskie zawsze będą potrzebowały klientów z kiedyś żyjących i obecnie, pola bitew potrzebują aktorów, komory gazowe też wypełni się obecnie żyjącymi.
A dla mnie zadaniem jest wołać abyś to nie był TY! zabijany czy zabijający.

Ale tak ogólnie o katastrofie, to nie rozumiem filozofii przedstawionej powyżej, te 96 osób na pewno nie żyje, być może nawet 98, po co je gdzieś indziej mordować i podrzucać skoro można strącić samolot, muszą w tym brać udział jakieś osoby, które zmusza się do działań, a potem milczenia.
A reportera Pana Wiśniewskiego, montażysty TVP, nie można przekupić.
Można zrobić mgłę i na ziemi i na szybach samolotu. Można skierować łączność do fałszywego kontrolera który sprowadzi ich do zbyt niskiej wysokości, na zły kurs, ten którego się przesłuchuje nic nie musi wiedzieć, a powiedział, że nie miał łączności z pilotami w kwestii podawania wysokości.
Osobiście pracowałem w lotnictwie (nawet się rozbiłem) i wiem, że każdy wypadek jest inny i dla pilota i dla sprzętu. Wszystko zależy od poziomu rozwoju pasażerów. Też mi świadek reporter.
Zastanawiające są tylko zdjęcia kabiny, bo czasami wygląda na zmasakrowaną, a czasami jest w całości i wtedy piloci powinni ocaleć, choć czarna (pomarańczowa) skrzynka wyleciała z kabiny.
Osobiście nie pasują mi do miejsca obydwa filmy ten polskiego reportera i ten ze strzałami. nikt z niezależnych, zagranicznych ekspertów nie był świadkiem przy sekcjach zwłok. A naszych i ich można zmusić do milczenia.
Albo po co teraz analizować kod biblii skoro zna się skutki.
Niech poszukają zdarzeń przyszłych, bo są zapisane.
Niejasności jest wiele tak jak z lądowaniem na księżycu, jednak głównym zadaniem dla Zastępów było wypełnienie proroctwa i przeniesienie świadomości 98 do innej przestrzeni.
PRZESTAć Się INTERESOWAć ZMARŁYMI, TRUPAMI, a zacząć przejawiać szacunek do SIEBIE i współobywateli.
Najpierw poznaj podstawowe zasady związane z wszystkimi dziedzinami nauki, a na końcu zajmiesz się myśleniem o antygrawitacji, bo grawitacja jest wytworzona sztucznie dla środowiska człowieka i jej mechanizmy dokładnie opisałem.


eljasz

Posty: 203
Dołączył(a): środa, 16 kwietnia 2008, 18:22


Re: bieżące wiadomości

UNREAD_POSTprzez Sadomaslo » niedziela, 18 kwietnia 2010, 20:06
Wywózka ma sens przyjmując, że zamachowiec chce zrealizować swój plan i pozostać anonimowym. Z pozycji laika wydaje mi się aż nazbyt prawdopodobne, że spośród 96 osób, choćby te 30 mogło przeżyło, ponieważ wtedy nie dałoby się szybko dokończyc dzieła dobijając tych kilka osób, tak jak w scenariuszu wydarzeń, który przedstawiłem. Tak jak pisałeś, katastrofy lotnicze są różne i do siebie niepodobne, a więc zamachowiec stawał przed takim ryzykiem.
Nie zgadzam się, że jest to myślenie i zajmowanie się zmarłymi - stawianie sobie pytań dotyczących bieżących wydarzeń, choćby chodzilo o wspomnianych zmarłych i trupy, jest w istocie zajmowaniem się żywymi, ponieważ może pozwolic ukazać prawdziwy teatr działań na planecie, grupy interesów i umiejscowienie prawdziwej władzy, a w konsekwencji umożliwi postawienie prognozy przyszłych wydarzeń dla żyjących.
Wracając do tematu grawitacji. Nie pisałem nic o antygrawitacji i nie kwetionuję, że została ustanowiona jako jeden z mechanizmów działania rzeczywistości najcięższej materii. Jedynie chciałem zwrócić uwagę na to, że, według mnie, Twoja teoria grawitacji jest błędna. Nie jest to żadna mityczna "siła", "pole", czy cokolwiek, ale jest efektem swobodnego spadania ciał. Aby to zobrazować, przedstawię Ci opowieść o słoniu i mrówce (wymyślona naprędce, więc wybacz infantylność). Wyobraż sobie takie dwa pocieszne zwierzaki zawieszone w powietrzu, a pod nimi grunt. Teraz z kolei wyobraź sobie, że to nie one spadają na ten grunt - są ciągle zawieszone w powietrzu - ale to grunt przesuwa się do nich. Z perspektywy naszych milusińskich wszystko bedzie wyglądało tak jak uczą w szkołach: prądy ściągające nas w dół. Poniewaz mają ograniczony ogląd rzeczywistości, będzie im się wydawało, że to one spadły na ziemię. No i na pewno, tak jak my, zaczną się zastanawiać jak to możliwe, że oba spadły w tym samym momencie - no bo doskonale widzą, że waga mrówki ma sie nijak do wagi słonia. A nawet mrówka i słonik doskonale wiedzą, że popchnięty ciężki przedmiot, powiedzmy lodówka na lodzie, przesuwa sie dalej i trudniej go zatrzymać, niż, dla przykładu, książkę. Tyle że w istocie tu jest inaczej. To ziemia zbliżyła sie do nich, a nie oni spadli na ziemię. Dzieję się tak, ponieważ im większa masa ciała, tym większe zakrzywienie czasoprzestrzeni. To równiez tłumaczy, dlaczego w przestrzeni kosmicznej mniejsze ciała krążą wokól większych. Na pewno pamiętasz pracę Einsteina, w któej tłumaczy, że planety zakrzywiają czasoprzestrzeń tak, jak kulka tworzy wklęśnięcie w rozpostarstym materiale. To właśnie ten mechanizm. W efekcie tego inne kulki będą przesuwały się ku tej najcięższej, a zaczną się obracać wokół horyzontu omawianego wklęśniecia, czyli zaczną orbitować (nietrudno się domyślić, że to aluzja do planet), jeżeli nadamy im odpowiedni pęd. A wiadomo, że planety ten pęd mają i podążają przez przestrzeń kosmiczną. Poprzestanę na tym zarysie i czekam na Twoją odpowiedź. Pozdrawiam.

Sadomaslożywioły

UNREAD_POSTprzez eljasz » sobota, 22 maja 2010, 08:50
przekazałem wiedzę o mechanizmach, że za wasze bezpieczeństwo przed żywiołami odpowiadają pasterze, których utrzymujecie. jeśli zezwalają na wożenie TRUPÓW po ulicach to należy je dobrze
potem przelać wodą aby odświeżyć.
jeśli woda nie wystarcza to powietrzem przedmuchaMY! "I OGNIEM POSOLIMY"

ZNAKI ZIEMI uruchamiają CZYNY Z NIEBA!

teraz BLIŹNIAKI PO DWÓCH STRONACH dadzą wam popalić w imieniu Boga.

a takie słowa napisane 100 lat temu coś ci mówią:

Bez obowiązków nie ma prawa,
I z praw się naszych naigrawa
Ten, co z bezprawia żyje sam.
Rząd nas uciska, kłamią prawa,
Podatków brzemię ciąży nam,
Tym mocni są, że każdy kradnie
Bogactwa, które stwarza lud.
W tej bandy kasie ogniotrwałej
Stopiony w złoto krwawy pot
Precz darmozjadów rodzie sępi!
Czyż nie dość żerów z naszych ciał?

Nie nam wyglądać zmiłowania
Z wyroków bożych, z pańskich spraw.
Z własnego prawa bierz nadania
I z własnej woli sam się zbaw!

Gdy równość stworzy nowy ład,
Dzień szczęścia będzie wiecznie trwał.
Dla równych - równy szczęścia świat!


eljasz

Posty: 203
Dołączył(a): środa, 16 kwietnia 2008, 18:22


pogrzeb Kopernika

UNREAD_POSTprzez eljasz » niedziela, 23 maja 2010, 09:22
na fali odbytego właśnie wydarzenia nasuwa się następująca refleksja.
Jezus w Ewangelii oczywiście nie zajmuje się pogrzebami, ale jako najważniejszy element daje nakaz "CHRZCIJCIE" idąc na cały świat.
w takim razie należy uznać, że wykopanie trupa to jak gdyby nowo-narodzenie i powinna zaistnieć potrzeba natychmiastowego chrztu, no bo może zaraz umrzeć i pójść do piekła. a jak stwierdzili, jego stan się nie zmienił więc należałoby przejść przez pierwszą komunię, potem jeszcze jakiś sakrament, namaszczenie chorego, NO i TERAZ dopiero można przeprowadzić najważniejszy obrzęd katolicki czyli huczny POGRZEB jaki mogliśmy obejrzeć w publicznej telewizji.

z czego w ogóle wyłoniła się tradycja pogrzebu w katolicyzmie?
Z BARBARZYŃSTWA !
obawa przed groźbami duchów zmarłych nakazywała by im się przypodobać i dlatego barbarzyńcy ich karmili, doglądali itp. potem przyszedł Mojżesz, a jemu Bóg nakazał natychmiastowe zakopywanie zmarłych, przed nocą. dość długo utrzymywali się w tym nakazie do czasu chrześcijaństwa. Jezus nic w tym względzie (starym prawie) nie zmienia. po zabiciu go daje największe doświadczenie czyli WZBUDZENIE się, czym w sposób dobitny wskazuje, że jeśli ktoś dorósł do zwycięstwa nad śmiercią nie potrzebuje ani namaszczeń, ani płaczów, ani rytuałów BY WRÓCIĆ DO ŻYCIA.
co zrobiono z JEGO nauk każdy widzi.


eljasz

Posty: 203
Dołączył(a): środa, 16 kwietnia 2008, 18:22


Re: bieżące wiadomości

UNREAD_POSTprzez Sandra » niedziela, 23 maja 2010, 09:45
post skasowany przez użytkownika
Ostatnio edytowano wtorek, 25 marca 2014, 19:36 przez Sandra, łącznie edytowano 1 raz


Sandra

Posty: 65
Dołączył(a): środa, 2 kwietnia 2008, 09:30


pogrzeb?

UNREAD_POSTprzez eljasz » wtorek, 25 maja 2010, 08:33
takie pojęcie nie powinno w ogóle istnieć.
nieczynne ciało po prostu się jak najszybciej utylizuje, i nie ważna jaka metoda. najważniejsze żeby NIE sprowadzało negatywnej energii do otoczenia. wykonać to mają odpowiednie osoby, które w następnych dniach nie będą miały kontaktów z żywymi, kiedyś nazywało się to nieczystością.
natomiast wspominanie świadomość która odeszła, oderwała się od ciała można w każdym następnym dowolnym dniu czyli wyprawić tzw. stypę.
dobrze wykonana stypa ma celu zerwanie więzów, kanałów sieci łączących rodzinę, bliskich krewnych, znajomych od tejże świadomości.
jeśli do takich rozłączeń nie dochodzi to występuje wiele nieprawidłowości oddziaływania tejże świadomości na psychikę pozostałych tutaj, nawet do form tzw. nawiedzania.
do zmartwychwstania czy wzbudzenia nie jest potrzebne TE rozkładające się ciało, bo to zupełnie inne zagadnienie.


eljasz

Posty: 203
Dołączył(a): środa, 16 kwietnia 2008, 18:22


Re: bieżące wiadomości - KRZYŻ

UNREAD_POSTprzez eljasz » niedziela, 25 lipca 2010, 10:01
W ostatnich zapisach kilkakrotnie zwróciłem uwagę na słowo „czas życia”, zdarzenia czasowe”, np.
„przez eljasz » środa, 14 kwietnia 2010, 11:28
Słowo Kat …...........

Nie wszystko jest takie proste jak wynika z widzenia tylko tej przestrzeni o czym powinieneś już się przekonać po swoich doświadczeniach które opisałeś.

Trzeba czytać czasami odwrotnie.


przez eljasz » niedziela, 18 kwietnia 2010, 13:11
Każda tragedia przeszła i

Takie spojrzenie mnie NIE interesuje, gdyż moja wiedza o zasadach „czasu” dokładnie określa te problemy.”

Nadszedł moment wyjaśnienia jeszcze jednego faktu dotyczącego „krzyża”, a dokładnie jest to odniesienie do problemu postawionego krzyża na placu przed pałacem prezydenckim. Były też kiedyś problemy z krzyżami w obozie oświęcimskim oraz należy jeszcze wziąć pod uwagę krzyż – pomnik przy kopalni „Wujek”, krzyże na przy drogach po wypadkach, w kaplicach i na grobach cmentarnych, i na krzyżackich uniformach.

Gdzie w ewangelii jest fragment - nakaz uwidaczniania wszędzie krzyża jako znaku życia ?
Nic takiego nie ma i we wczesnych okresach chrześcijaństwa nikt nie nakazywał stawiania krzyża w dowolnym, byle jakim miejscu. Obrzędy zamykały się w gronie „kościoła” .
Natomiast życie pokazało, że krzyż jest symbolem śmierci, co jest faktem założonym przy jego ustanawianiu.

NAJWAŻNIEJSZY moment zaprogramowania czyli śmierć na krzyżu, potem śmieci wyznawców i wiele innych zdarzeń śmierci w NAUKACH niesionych w imieniu krzyża.
Należy tu zwrócić uwagę, że TEN najważniejszy jest wbity w ZIEMIę i do takich faktów powyżej chcę nawiązać.
W okresie rozwoju chrześcijaństwa był zakaz wbijania krzyża poza sanktuarium, czyli np. przy drogach, z wyjątkiem skrzyżowań.
Kiedy zaczęto kojarzyć znak krzyża z nakazem jego uwidaczniania? Prawdopodobnie w monnecie skojarzenia słów „chrzcijcie narody...w imię Ojca......” z czynionym na CIELE ZNAKIEM KRZYŻA!
Podkreślam z RUCHAMI CZYNIENIA ZNAKU KRZYŻA NA CIELE, BO TYLKO W TAKIM ZNACZENIU należy go używać.
Drugi przypadek to krzyż fizyczny, ale może znajdować się tylko w zasięgu sanktuarium, kościoła, tak jak Ciało i Krew przechowują. I można stosować w swoim domu jako namiastka, symulacja twojej świątyni.

Każde WBIJANIE KRZYŻA W ZIEMIę jest SYMBOLEM NAKAZUJĄCYM WYKONANIE ŚMIERCI!
Bo tak został krzyż zaprogramowany i zanim takie znaczenie zostanie zmienione na przeciwne (dające życie) upłynie jeszcze kilka wieków.
ZIEMIA NIE POZWALA BEZKARNIE BLOKOWAĆ SWOJEJ INFORMACJI.
Żąda KRWI i uruchamia mechanizmy śmierci.

Dlaczego tak się dzieje, jaki jest mechanizm?
Zwróciłem uwagę na kwestię CZASU – który dla ludzi nie jest taki sam jak dla Boga.
NAPISAŁEM, że trzeba go odczytywać odwrotnie – do tyłu.

Widziane obrazy - interfejsy (wszystkie) znajdują się w innych przestrzeniach niż życie spędzane w interfejsie - portalu ziemi, czas tam jest inny.
I najpierw odczytywane są zdarzenia tamtych przestrzeni i jak gdyby w sprzężeniu zwrotnym wysyłane do realizacji w życiu „codziennym”. Na tym polegało programowanie zdarzeń przez proroków.

Najpierw jest postawienie krzyża, a za tym idzie wykonanie śmierci. Krzyż na placu nie wykonywała jedna osoba, nie dwie, ale musiała być cała grupa osób dobrze skoordynowana i kierowana przez odpowiednie władze. CI LUDZIE ZAINICJOWALI ZABICIE PREZYDENTA.
CI LUDZIE, budujący krzyż na „wujku” ZDECYDOWALI O ICH ŚMIERCI.

Każdy krzyż WBITY W ZIEMIE z powodu wypadku drogowego był zaprogramowanym nakazem śmierci i pociąga za sobą następne wypadki – czarne punkty.
Każdy krzyż wbity w grób na miejscach pochówków był (i będzie) nakazem do wykonania śmierci. Powtórzę – on jest wbijany przed twoją śmiercią.

Nauczają was kłamliwi pasterze wysłani przez SIŁY ZŁA, bo powiedział Jezus „ ...nadchodzi władca Ziemi, który nie ma nic ze mnie....”.

A gdzie w Starym Testamencie napisane o „Gwieździe Dawida” którego symbol rysują na grobach żydzi?

„Jako TESTAMENT MÓJ ZAKAZUJE!
WBIJANIA W MÓJ Grób KRZYŻA.” eljasz

i ty wpisz sobie tę formułkę do testamentu, bo inaczej przyciągnie twoją śmierć.
Taka myśl o wystawieniu ci dużego, pięknego krzyżu rodzi się już w głowie twoich
bliskich, twojej żony.


eljasz

Posty: 203
Dołączył(a): środa, 16 kwietnia 2008, 18:22


Re: bieżące wiadomości

UNREAD_POSTprzez Gosc » poniedziałek, 26 lipca 2010, 23:11
To czasami zastanawiam się jaka jest nasza/moja rola w całym dziele stworzenia skoro wystarczy, że ktoś wbije krzyż, a ja później będę tamtędy przejeżdżał i zginę. Czyżby prezydent zasłużył sobie na śmierć...? Skoro nie mam przypadków... Ponadto, ostatnio obserwuję dziwny fenomen w moim życiu, im uczciwiej staram się żyć i wprowadzić biblijną prostotę w moje życie tym więcej nieszczęść mnie spotyka, a niektóre zdarzenia których doświadczam są tak bardzo nieprawdopodobne i nieszczęśliwe zarazem, że chyba zacznę wierzyć, iż zostałem przeklęty.


Re: bieżące wiadomości

UNREAD_POSTprzez eljasz » wtorek, 27 lipca 2010, 20:57
Dzieło Stworzenia idzie sobie swoimi wyznaczonymi torami, a twoja/wasza rola TO NIE PRZESZKADZAć w tym dziele łamiąc PRAWA.
O tym właśnie pisałem.
Zginąć to nie problem, WAŻNE aby umrzeć zdrowo i bez zobowiązań, aby je trzeba było po drugiej stronie regulować.
Swoją drogą żyjesz w Polsce więc masz małą szansę zginąć od wybuchającego auta, miny czy rozsadzonego samolotu, za co są odpowiedzialni bardziej radykalni religijni fanatycy – kretyni, w porównaniu z kilkoma osobami rozwalonymi na tych krzyżach.
Ale jako, że każde życie jest ważne więc lepiej jechać wolno.

Skoro zaczynasz dopiero uczciwie żyć wg, praw chrześcijańskich tzn, że poprzednio nie byłeś z nimi w zgodzie, czyli inaczej chcesz się nawrócić, zmienić swoją przynależność do INNEGO – LEPSZEGO Boga.
I to właśnie jest powodem wzrastając ilości nieszczęść z następujących powodów:
1. - to fakt odpowiedzialności z powodu Karmy, konieczność rozliczenia się z tymi przeciwko którym łamałeś prawo, (żal, postanowienie poprawy, pokuta, zadośćuczynienie). I tu dziwna sprawa, bo wielu idzie do spowiedzi i otrzymuje rozliczenie, a nie spotyka ich nic złego, a może skoro znowu muszą za jakiś czas iść do spowiedzi brakło im jakiegoś punktu (żal, postanowienie poprawy, pokuta, zadośćuczynienie) i nie mieli szans na zmianę Boga.
2.– dostajesz zadania od nowego Boga, aby cię sprawdzić czy się nadajesz do kroczenia drogą zbawienia.
3.- goni cię ten Bóg którego opuszczasz, bo nie chce utracić żadnej duszy posłusznej mu do tej pory.
Zasady mechaniki takich stanów są proste.
Gdy się jest u jednego Boga tzn. na TAK lub NIE nie ma różnicy potencjałów pola. Jeśli następuje przejście, podlega ciało dwóm różnym – przeciwnym „+ i - „ polom elektromagnetycznym wywołującym uruchamianie każdego chipa z programem nieszczęścia.
Rada jest jedna, jak najszybciej zdecydować się na przejście. Skuteczniej wcielać w ZYCIE nowe zasady Prawa.
Piszesz „ wprowadzić biblijną prostotę w moje życie” - wydaje mi się, że „prostota” to tylko w jałowym, złym życiu, a życie w drodze do zbawienia, to droga cierpienia, wyrzeczeń, kamieni i gwoździ, itd.

Każda zmiana np. kościoła, ucieczka z sekty wiąże się z pogonią tej zdradzonej Informacji i używa wielu materialnych i poza materialnych sposobów na ponowne wciągnięcie. Mogą to być oddziaływania psychiczne na ludzi będących nadal wiernymi i zmuszenie ich niezrozumiałych, niewytłumaczalnych zachowań. np. mówią ciągle o miłości, a naraz przepoczwarzają się w najgorsze kanalie, by gnębić uciekiniera.


eljasz

Posty: 203
Dołączył(a): środa, 16 kwietnia 2008, 18:22


Re: bieżące wiadomości

UNREAD_POSTprzez jona » niedziela, 31 października 2010, 20:39
Czy ta tragedia w łodzi to dalszy ciąg tego co sie stało w kwietniu...?


jona

Posty: 76
Dołączył(a): piątek, 4 lipca 2008, 14:28


Re: bieżące wiadomości

UNREAD_POSTprzez eljasz » wtorek, 2 listopada 2010, 17:25
dla społeczności ziemskiej 2000 lat temu przekazano -"kto mieczem wojuje ten od miecza zginie", "kto czyni wiatr ten pozbiera tajfun", co dla społeczności polskiej znaczy "czynisz nienawiść to od niej zginiesz".
ludzie solidarności sterowani jako marionetki kościoła k. wyrośli na nienawiści do legalnej władzy.


eljasz

Posty: 203
Dołączył(a): środa, 16 kwietnia 2008, 18:22


Re: bieżące wiadomości

UNREAD_POSTprzez jona » środa, 3 listopada 2010, 19:02
Zgadza sie ale , zginał człowiek który nie miał nic wspólnego z poczynaniami innych ,tak przynajmniej wypowiadali sie ci co go znali.
Morderca tez mówił ,ze przyszedł zabic ...kaczynskiego ..dlaczego zabił kogos kogo sam nieznał dlaczego zabijał na " oślep".
Czy to tylko zbieg okoliczności ,ze po katastrofie samolotu , nastały tak straszne w skutkach powodzie ,że i ziemia zaczęła sie rozpływac ..?
gdzie jest źródło polskiej narodowej nienawiści ,gdzie ten duch sie ukrywa ?


jona

Posty: 76
Dołączył(a): piątek, 4 lipca 2008, 14:28


Re: bieżące wiadomości

UNREAD_POSTprzez eljasz » niedziela, 7 listopada 2010, 11:45
Śmierć człowieka nie jest ślepym zjawiskiem – losem – chaosem. To Bóg każdego człowieka decyduje o jego śmierci. Nie można zabić człowieka bez nastania jego czasu, "...strzela, a Bóg kule nosi”.
Nie sprawą ludzia (twoją i innych) jest Sądzić , czy ktoś jest był dobry i umarł czy zły i umarł. - „nie sądź, bo....”
Słońce świeci dla dobrych i złych, dla wierzących i niewierzących,...
Napisałem, chrześcijaństwo to umiejętność BALANSU pomiędzy utrzymaniem ciała (otrzymaniem) i jego opuszczeniem.
Mechanizm narodzin i śmierci BYŁ opisany w wykładzie.
Duch nienawiści (polskiej i ziemskiej) się NIE ukrywa, TYLKO PANOSZY Z PYCHą!
(Mój) DUCH Prawdy nie znalazł quorum materii aby się utrzymać na ziemi, dlatego ZABIERAMY się z powrotem „do czasu i połowy czasu”.

NA TYCH SŁOWACH KOŃCZĘ SWOJA EWANGELIE, ….


eljasz

Posty: 203
Dołączył(a): środa, 16 kwietnia 2008, 18:22


Re: bieżące wiadomości

UNREAD_POSTprzez jona » niedziela, 7 listopada 2010, 19:15
Duch nienawisci sie nie ukrywa ,wręcz pokazuje na co go stac - do czasu do czasu bo i jego kres nadchodzi .
Nie wiem jak to rozumiec ,że konczysz Swoja ewangelie ...czy juz nie odpowiesz na forum ?
Nie ,nie chce sadzic ,ale chciałam "rozniecic" rozmowy zgodnie z przeznaczeniem tego forum.
.......
dlaczego na tym forum taka martwa cisza ?

.
mam takie pytanie..
słysze tu i tam wszedzie mówią - Bóg kocha człowieka ale nienawidzi grzech.
Kocha homoseksualiste ale nienawidzi jego grzech...
Eliasz jak to jest ?
Bóg JEST MIŁOŚCIA ,JEST ŹRÓDŁEM Miłości zatem dlaczego unicestwiono Sodome i Amore ?


jona

Posty: 76
Dołączył(a): piątek, 4 lipca 2008, 14:28


Re: bieżące wiadomości

UNREAD_POSTprzez Sandra » poniedziałek, 8 listopada 2010, 09:50
post skasowany przez użytkownika
Ostatnio edytowano wtorek, 25 marca 2014, 19:36 przez Sandra, łącznie edytowano 1 raz


Sandra

Posty: 65
Dołączył(a): środa, 2 kwietnia 2008, 09:30


Re: bieżące wiadomości

UNREAD_POSTprzez jona » poniedziałek, 8 listopada 2010, 11:55
Sandro o którym tekście mówisz ?
Jesli nawet ktoś przyjmie tekst a nie zadaje pytan to wszystko trafia w próżnie...
Cenie sobie te wykłądy ,które sa na stronie .


jona

Posty: 76
Dołączył(a): piątek, 4 lipca 2008, 14:28


Re: bieżące wiadomości

UNREAD_POSTprzez Sandra » wtorek, 9 listopada 2010, 16:52

jona napisał(a):
Sandro o którym tekście mówisz ?
Jesli nawet ktoś przyjmie tekst a nie zadaje pytan to wszystko trafia w próżnie...
Cenie sobie te wykłądy ,które sa na stronie .


mam na mysli caly wyklad,czyli to co na stronie + czesc udostepniana przez Janusza + wszelkie teksty ktore napisal na forum i poza nim


Sandra

Posty: 65
Dołączył(a): środa, 2 kwietnia 2008, 09:30


Re: bieżące wiadomości

UNREAD_POSTprzez jona » środa, 10 listopada 2010, 10:46
artykuły tu zamieszczone sa mi znane ,tych pisanych poza forum nie znam
Moze eliasz oczekuje ze w jakiś sposób bedą te artykuły rowazane na forum ,a tu nic sie nie dzieje.
Moze ci co znaja te i inne teksty-atrykuły dadzą satysfakcje eliaszowi ,przez zadawanie pytan ?
Czy chodzi o coś innego ?


I TAK, NADSZEDŁ CZAS... STAŁO SIĘ !

UNREAD_POSTprzez eljasz » środa, 23 lutego 2011, 19:16
Na początku czasu przez dziewicę został otwarty Nowy Świat, gdzie ziemia zaczęła rodzić chwasty, a człowiek stał się nieprzyjacielem człowieka, nastał ból, rozpacz i śmierć.
Nawiązując do wcześniej podrzuconej na forum zagadki; czym był ten początkowy obraz głowy z dwoma zębami? w naszym obecnym rozumieniu (wąż – myszka). Można powiedzieć, że Dziewica ta otworzyła Nowy Wirtualny System ze swoimi programami i scenariuszami kształtującymi nowe społeczeństwa.
TAK więc stało się, że w dzisiejszych dniach nadszedł czas zamknięcia tego Systemu, czego dokonała również Dziewica.
Przez dziewicę stał się świat, przez dziewicę świat się nawrócił i przez dziewicę świat się zakończył.
Słowa Pisma w Apokalipsie rozdz. 6 mówią - „(10) I głosem donośnym tak zawołały: Dokądże, Władco święty i prawdziwy, nie będziesz sądził i wymierzał za krew naszą kary tym, co mieszkają na ziemi? (11) I dano każdemu z nich białą szatę, i powiedziano im, by jeszcze krótki czas odpoczęli, aż pełną liczbę osiągną także ich współsłudzy oraz bracia, którzy, jak i oni, mają być zabici.”
Wynika z nich, że koniec nastąpi po przepełnieniu się „Liczby” świętych w jakiejś przestrzeni (może Chwale). Czy już kojarzysz o jakiej sytuacji mówię? No właśnie, o ustanowieniu Nowego – OSTATNIEGO Świętego, który stał się nim dzięki „uzdrowieniu” jednej z zamkniętych w kastrze dziewic. Oczywiście jest to tak naciągane i oszukańcze zdarzenie, że trudno pojąć w jaki sposób mogło do tego dojść w tak „światłym społeczeństwie”.
Modliły się do niego miliony, a uzdrowienie tylko jedno. Cóż za perfidny wybór dokonany przez tego świętego żeby żadnego innego nie uzdrowić.
Jednak nie w tym problem, gdyż działania były i tak sterowane z drugiej strony.
Zasada uzdrowienia polegała zawsze na tym, że uzdrowiciel dzielił się chorym swoim programem metabolicznym(dawał Kopię), który powodował wyleczenie tego co takowy program zniszczył swoimi czynami. W tym zdarzeniu jednak mamy zupełnie inną sytuację gdyż uzdrowiciel (święty) nie posiadał takowego programu do wykonania kopii, gdyż na chorobę z powodu jego braku chorował.
Cóż więc się stało, że jego program (a nie kopia) wylądował w innym ciel, czyli chorej dziewicy. Sprawa jest prosta – został UKRADZIONY.
Nie neguję sprawy, że nie był to jego program. Gdyby nie trąbiła o dokładnych czynnościach swojej działalności nikt by na takie powiązania nie wpadł. „na złodzieju czapka gore” i jej system op. musiał się pochwalić aby zaistnieć na neonie.
Grupka dziewic z tą chorą na czele tak długo modliły się - hakowały serwer aż wyciągnęły program „przez ogrodzenie a nie bramą”.
Potęga dziewic jest ogromna, mogą bardzo dużo zwojować po drugiej stronie – informatycznej. Kiedyś takowe działania nosiły nazwę czarów, a takie kobity nazywali wiedźmami, czarownicami. W dzisiejszych czasach już nikt nie wierzy w negatywne działania, wszystko jest OK i sama miłość.
Tak więc nie ma już co oczekiwać na większą ilość świętych, którzy zamknęliby pełną Liczbę. Można śmiało powiedzieć, że ten punkt scenariusza czasów ostatecznych mamy wykonany. Teraz pozostało jeszcze zgodnie z następnym punktem zaznaczyć wybranych z 12 pokoleń aby pozostali przy życiu jako „wybrani” - chyba jeszcze w tym roku sprawa zostanie zamknięta jako wykonane.
Z dziewicami to jest tak, że w dawnych społeczeństwach albo wcześnie wydawano je do neutralizacji mężom, albo mieli taki odpowiedni kamień rytualny do pozbawiania ich dziewictwa. No w obecnych czasach to już marginalny problem ale groźny jedynie w klastrach gdzie się chowają. Dla społeczeństwa – Systemu jest oczywiście lepiej gdy wolnych dziewic nie ma natomiast z punktu widzenia kobiet pozbawienie ich na siłę dziewictwa, wcześnie powoduje zablokowanie rozwoju, o czym pisałem. Tak więc istnieją pewne rozbieżne cele w zależności od punktu oparcia.
Oczywiście wg prawa kanonicznego najpierw jest błogosławiony, a potem dopiero po uznaniu dalszych uzdrowień można obwołać jako świętego. Nie wiem tylko czy tam są odpowiednie różne dla tych spraw szufladki.
Jak usłyszałem od jednego specjalisty księdza od tych spraw do trzeba zgłaszać nowe formy uleczenia i tak na tej kanwie doszedłem do dość ciekawych przemyśleń z których wynika, że nie można w obecnych czasach odmówić powołania do świętości już błogosławionego.
Otóż kiedyś, kiedy nie było lekarzy, medycyny każde uzdrowienie można było zaliczyć do cudów jeśli uleczony był „wierzącym” i zapewniał, że nie modlił się do Boga a jedynie do jakiegoś człowieka znajdującego się już po drugiej stronie (zmarłego). No i dobrze robili świętego.
Jednak w obecnym czasie krótko mówiąc nawet taki rajdowiec (o którym dużo piszą) NIE może powiedzieć, że się do JP nie modlił i będzie dowód, że po wyleczeniu zasługa będzie po stronie świętego. Medycyny go przecież nie wyleczyła, kości się same poskładały a skóra zszyła.
Tak samo z milionem chorych leczonych przez służbę zdrowia. Chyba żeby zwrócić kasę za leczenie przez lekarzy do kasy chorych i twierdzić, że uleczył cud świętego.
Gdyby teraz otrzymać wiarygodny dowód na uzdrowienie należałoby aby chory całkowicie zaprzestał leczenia konwencjonalnego i pozostawał w kręgu swoich modlitw. Czy ktokolwiek się na to zgodzi, siłą chorego będą leczyć.
Tak więc na pewno ten błogosławiony nie będzie miał problemów z dowodami na swoją świętość.


Interpretacja prywatna – bezpłatna, jako autor nie ponoszę konsekwencji za tekst, należy kopiować i rozpowszechniać po wszystkich kościołach i narodach.


eljasz

Posty: 203
Dołączył(a): środa, 16 kwietnia 2008, 18:22


Re: bieżące wiadomości

UNREAD_POSTprzez Gość » czwartek, 24 lutego 2011, 16:10
wszystko się zgadza, ale nie za bardzo rozumiem dlaczego akurat przytaczasz taki przykład "świętego"?
"Gdy otworzył pieczęć piątą, zobaczyłem pod ołtarzem dusze umęczonych dla słowa Bożego i dla świadectwa, jakie złożyli. (10) Od dusz owych zaś dochodziło wołanie: Jak długo jeszcze, Wszechmocny, Święty i Prawdziwy, będziesz zwłóczył z osądzeniem tych, którzy mieszkają na ziemi, i z wymierzeniem im słusznej kary za krew naszą? (11) I dano im wszystkim białe szaty, i kazano jeszcze przez jakiś czas odpoczywać, dokładnie tak długo, aż dopełni się liczba ich współsług i braci, którzy, podobnie jak oni, mieli być również zabici." - cytat z Biblii Warszawsko-Praskiej

Dusze umęczone dla słowa i świadectwa, które wołają do Wszechmocnego zostały zabite! Mają one czekać, aż się dopełni liczba ich współsług i braci, którzy podobnie jak one mają być zabici. Czyli oczekuje się na tych , którzy opuszczą ten świat po ich zamordowaniu za to , że służyli Wszechmocnemu.

Według dostępnych mi informacji osoba, o której piszesz nie została zamordowana tylko zmarła na skutek przewlekłej i zaawansowanej choroby parkinsona, niewydolności oddechowej, wstrząsu septycznego, powikłań czy też niedoleczenia raka prostaty i tak dalej. Więc nie spełnia kryteriów "zabita i umęczona dla słowa Bożego".
Chyba, że fakt kradzieży programu metabolicznego uważasz jako zabójstwo , w tym sensie, że przyczynił się do tego , ze osoba ta zmarła?

Poza tym bycie "świętym" nie powoduję fakt uznania kogoś za świętego przez innych ludzi tylko okoliczność, które opisujesz w wykładzie.
Według mnie w tym fragmencie Ewangelii chodzi o zupełnie inne osoby niż opisana w twoim tekście... .

GośćRe: bieżące wiadomości

UNREAD_POSTprzez eljasz » piątek, 25 lutego 2011, 19:20
bo wybrany demokratycznie przez większość tłumu - tego co krzyczał "ukrzyżuj go!".
jednak zatwierdzony przez dane PRAWO, "co zwiążecie na ziemi będzie związane..."


eljasz

Posty: 203
Dołączył(a): środa, 16 kwietnia 2008, 18:22


Re: bieżące wiadomości

UNREAD_POSTprzez Sandra » piątek, 15 kwietnia 2011, 16:34
post skasowany przez użytkownika
Ostatnio edytowano wtorek, 25 marca 2014, 19:36 przez Sandra, łącznie edytowano 1 raz


Sandra

Posty: 65
Dołączył(a): środa, 2 kwietnia 2008, 09:30


Re: bieżące wiadomości

UNREAD_POSTprzez eljasz » niedziela, 6 listopada 2011, 11:09
W kwestii ostatnich wydarzeń (lądowanie bez podwozia) na lotnisku warszawskim. Jak donoszą wiadomości tv na pokładzie samolotu znajdował się kapłan z kawałkami trupa czyli tzw. relikwią jp2.
(nie podano dlaczego przywoził ją z usa). I teraz dla zrozumienia pewnego mechanizmu przypomnijcie sobie lądowanie samolotu kilka lat wcześniej, który wyleciał z pasa a przewoził trumnę z trupem gen. Sikorskiego.
Ten kapłan namawiał pasażerów do modlitwy do jp2, które miały uratować samolot przed rozbiciem, ale to nie te modlitwy rozwiązały problem tylko jego obecność spowodowała zablokowanie systemów sterowania, a człowiek (pilot) dopiero uratował ludzi przed działaniem drugiej strony – duchów.
Prokuratura powinna ścigać tego kto przewoził niebezpieczny ładunek.
Trupy wyciągają zawsze świadomości z żyjących ciał i zostawiają nowe trupy.
Należałoby, dla specjalistów, spróbować prześledzić niewyjaśnione katastrofy z powyższego punktu widzenia. działania drugiej strony jest powszechne.


eljasz

Posty: 203
Dołączył(a): środa, 16 kwietnia 2008, 18:22


Re: bieżące wiadomości

UNREAD_POSTprzez jona » niedziela, 6 listopada 2011, 17:35
idąc tym sladem mozna b y mniemać ,że rajdowiec miał tak okropny wypadek ponieważ na kasku miał napis jp2, ?
po wypadku było mówione,ze jp2 uratował mu zycie i mówiono o 'relikwi krwi ' jaka dostarczono mu do szpitala.
Zatem to co podają za ratunek ,ratunkiem nie było a prowadziło ku smierci ?
Tak wnioskuję po tym ,że "podwozie zostało zblokowane -relikwiami ' ,a nie ,ze uratowano sytuację ..

Co do tzw relikwi -włosy i krew - przewozonych TYM samolotem i awaria niemal od samego startu i Cudowne lądowanie , jesli te relikwie były zagrożeniem
to dlaczego teraz ?
przeciez juz wczesniej przewozono -części jego zwłok jak krew serce itp A takich Awarii nie było .
O tym mówiono w informacjach ,ale czy samochód czy samolot - nie pamietam.
Skoro owe relikwie wieziono z USA,to znaczy ze wcześniej musiały tam jechac by wracać - a wypadku nie było .

Dlaczego teraz ?
Ostatnio edytowano niedziela, 6 listopada 2011, 20:24 przez jona, łącznie edytowano 2 razy


jona

Posty: 76
Dołączył(a): piątek, 4 lipca 2008, 14:28


Re: bieżące wiadomości

UNREAD_POSTprzez eljasz » niedziela, 6 listopada 2011, 20:22
do jona; dobrze byłoby przeredagować jakoś swoją wypowiedź aby była zrozumialsza. podałem na hot dwa znane mi przykłady aby wyciągnąć wnioski. nie wiem co to były za relikwie i czy inne części trupa też samolotami wozili, bo mogli autem, a najlepiej gdyby to była pielgrzymka.
można dodać do tego jeszcze doświadczenie z pogonią za trupami ze Smoleńska.
pisałem już o tej kwestii i sprawie krzyża więc nie będę znowu....
ja bym jeszcze dodał kwestię wykonywania posągów obrazów kamiennych Jezusa (i jp2)które były zakazane w Piśmie św. i ich wpływu na nieszczęścia i miejscowe, i globalne dla polski i np dla brazylii. jest jeszcze kwestia koronowania Jezusa przez pasterzy którzy zapomnieli, że to już szatan dawał Jezusowi królowanie nad ziemią w scenie potrójnego kuszenia. itd.. powiązanie trudne do zrozumienia bez znajomości mechanizmów jednak dla mnie przejrzyste.
rajdowiec, kierowca miał wypadek bo to jego karma a czy związana z jp2 tego nie wiem....


eljasz

Posty: 203
Dołączył(a): środa, 16 kwietnia 2008, 18:22


Re: bieżące wiadomości

UNREAD_POSTprzez eljasz » piątek, 28 września 2012, 19:58adres prowadzi do filmu na którym widać bardzo dziwne niemowlę, ukształtowanie poszczególnych części ciała jest odmienne, dziwne kolory i dodatkowe elementy.
poniższy komentarz będzie zrozumiały tylko dla osób, które zapoznały się z całością mojego wykładu. dowód na działanie mechanizmów tam opisanych.
świadomość wcieliła się bez przejścia przez enigmę Ziemi, brakuje Powłoki Filmowej z obrazem upodabniającym do ogółu. jest to zmaterializowanie Ciała Prochu czyli tego docelowego bez dokończenia jego budowy w prawidłowej formie. obrazowo można powiedzieć, że jest to dopiero gąsienica motyla tylko z częścią jego wyglądu.
Ciało jest podzielone na wiele kawałków o różnej jakości komórek. W normalnym ciele można takie kawałki zauważyć tylko na podstawie charakterystycznych linii np. na nadgarstkach, brzuchu,... Oczy są wyposażone w migotkę, lub gogle (ze zdjęć trudno mi ocenić).

W pewnych przestrzeniach (jak poniżej w następnym komentarzu) znajdują się świadomości, które będąc poprzednio na ziemi, różnymi sposobami na siłę forsowały usunięcie blokad aby dostać się do zjawisk paranormalnych i dokonały okrojenia dalszych programów rozwoju. Ponoszę teraz tego konsekwencje. Takie płody nie powinny się tworzyć lub inaczej - świadomości wcielać, jednak zjawiska techniczne tej cywilizacji naruszają olbrzymimi energiami blokady przestrzenne i umożliwiają wyjście z tamtejszego "piekła".

Komentarz od Tych co po drugiej stronie koordynują i strzegą naszego życia.

"Nazwać TO można informacją wszechczasów, nie jest to Procesor w sensie rozwoju płodu ludzkiego, przeszedł gnom w udział postaciowy i wysubtelnił w powłoce ludzkiej swą charakterystyczną ( brak tu określenia na zdefiniowanie w ludzkim języku), jest mniej więcej pośredni stan między gadem a człowiekiem. Szatan płodzi i manifestuje swój udział w kolebkach, czyli zasysa swąd nieczystości w sens ludzkich podniet. Rodzą się potworki ku ukazaniu Programu niezidentyfikowanych istot lgnących w podjęcie człowieczeństwa. Ta lekcja niechaj wzmoże w was Program, gdzie Oko i Obraz jednoczą się. Jest to tworzenie „zasłony” przez uaktywnienie w świecie i umysłach i sercach ludzkich Nowej Chrystusowej Myśli.


Wszelkie próby jądrowe wyswobadzają z Ziemi namiastki „Żyć” w sensie uruchamiania żywotności jako wypłoszonej formy gadziej struktury. Nie jesteście w stanie pojąć zagrożeń infrastruktury podziemnej . Tam z rdzenia Ziemi wyłania się fakultatywnie pierwowzór życia i uaktywnia Program po stronie zejścia. Trwa TO w sensie Czasu tak długo, aż podział komórek wzrośnie do stanu Monady i rozrostu duchowego. Każdy czynnik wypłaszający jak próby nuklearne podziemne są wystarczającą formą wyswobadzania przedwczesnego lipidów w sens ich uruchamiania jako zniekształcony twór fazą wystraszania.

Sam nuklearny wybuch kompas Ziemi zmienia i regres wnosi, ujarzmia, sytuacyjnie rzec można, fason człowieczeństwa wypłaszając gadzi skrzek i równocześnie asymilując go w postać głębi ludzkich perwersji ku zmodyfikowaniu na wzór ludzki.

System Operacyjny nie gardzi skrzekiem gadzim i rozprzestrzenia w fizyczność na bazie spółkowania, rzec można, małolatów. W nich upatrzył sobie poziom dewiacji i prób pochwycenia w sens prób miłości i szatańskich podniet.

Ważą się losy tych nostradamusowskich przepowiedni, zejdzie Moc Miłości i sposobem : „Jam Jest Bóg” ubezwłasnowolni w System Operacyjny wchłoniętych „władców ziemi” i wyłoni Program Jam Jest Bóg, jako w ludzkim tu i teraz istniejący stan."


eljasz

Posty: 203
Dołączył(a): środa, 16 kwietnia 2008, 18:22


Re: bieżące wiadomości

UNREAD_POSTprzez eljasz » sobota, 19 stycznia 2013, 13:31katastrofa ekologiczna czy naturalne mechanizmy działania Stwórcy odzwierciedlone na obrazie makro?
kiedyś, i jeszcze niedawno, wiedziano, że drzewo jest odzwierciedleniem człowieka i wyciągano odpowiednie wnioski z obserwowanych zjawisk.
naukowcy, leśnicy powiedzą - atak "robaków". robaki były zawsze ale drzewa - człowiek miał systemy odporności. czas wejścia w Nowe, stare musi umrzeć.
zdjęcia z Baraniej Góry listopad 2012, miejsca gdzie jeszcze 7 lat temu był zdrowy, bujny las.
miejsce źródła wody pitnej dla milionów osób!


eljasz

Posty: 203
Dołączył(a): środa, 16 kwietnia 2008, 18:22


Re: bieżące wiadomości

UNREAD_POSTprzez jona » niedziela, 20 stycznia 2013, 19:50
To dziwnie wygląda bo jak widac na obrzeżu drzewa sa ,moze od tych wierz które tam widac , bo skąd wiadomo ze to robaki ?
Chyba ze chodzi o "robaki" ,ale jakie ?


jona

Posty: 76
Dołączył(a): piątek, 4 lipca 2008, 14:28

Ostatnia1 rok 3 miesiąc temu edycja: eljasz od.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.247 s.